پیام مازند

آخرين مطالب

بازگشت مسافران جاده‌های مازندران را پر ترافیک کرد اجتماعي

  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - در حالی که تعطیلات چند روزه و به هم پیوسته عید غدیر خم و پایان هفته به شمارش معکوس رسیده است، جاده‌های مازندران بار دیگر به خاطر اوج‌گیری بازگشت مسافران و گردشگران با ترافیک سنگین و پرحجم مواجه شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، هوای صاف و آفتابی چند روز گذشته که با افزایش محسوس دما، حال و هوای مردادی را به مازندران برگردانده بود ، سبب شد تا دریای خزر بعد از یک هفته پر تلاطم رنگ آرامش به خود بگیرد و بتواند از مسافران زیادی را از اقصی نقاط کشور میزبانی کند.
مشاهدات چند روزه اخیر خبرنگاران ایرنا از جاده های مازندران نشان می دهد که در این روزها خودروهایی با پلاک های مختلف در این جاده ها تردد می کردند و این حاکی از افزایش سفرها در روزهای پایانی ماه مرداد بوده است. مازندران در ماه تیر و بیشتر روزهای ماه مرداد امسال بارانی و خنک بود و همین وضعیت هم سبب شد تا ورود مسافران دریادوست به استان به تعویق بیفتد و این روزها که هوا گرم و تابستانی شد، حضور گردشگران و مسافرانی از نقاط مختلف کشور به طور محسوسی افزایش یافت.
مرکز مدیریت راههای مازندران عصر امروز جمعه وضعیت تردد خودروها در جاده های استان را پرحجم اعلام کرد و توضیح داد: ترافیک در جاده هراز در محدوده های چلاو ، لاسم ، پلور ، تکاور و گزنک سنگین است.
براساس گزارش این مرکز ، ترافیک در محدوده های پل زنگوله و دوزبن در جاده کندوان نیز سنگین است.
مرکز مدیریت راههای مازندران ترافیک در ورودی شهرها و تونل های جاده سوادکوه را هم از هر دو طرف نیمه سنگین گزارش کرده است.
همچنین ترافیک در محور کیاسر محدوده سه راهی تاکام سنگین است .
2096/1654


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield