پیام مازند

آخرين مطالب

امام جمعه موقت ساری:

ولنگاری فرهنگی بنیان خانواده را فرو می ریزد اجتماعي

  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - امام جمعه موقت ساری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با هیئت دولت اظهار داشت: ولنگاری فرهنگی وبی حجابی بنیان خانواده را فرو می ریزد.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام یوسف یوسف پور در خطبه های نمازجمعه ساری به دیدار رهبر معظم انقلاب با اعضای هیئت دولت اشاره کرد و گفت: در این دیدار مقام معظم رهبری تاکید کرده اند که مخالف ولنگاری فرهنگی هستیم.
وی با بیان اینکه ولنگاری فرهنگی و بی حجابی به بنیان خانواده آسیب می زند اظهار داشت: رونق تولید و قطع وابستگی به فروش نفت از دیگر مواردی بود که معظم له بر آن تاکید کرده اند.
وی با عنوان اینکه دشمنان با جنگ اقتصادی و نظامی نمی تواند ملت ایران را از پای درآورد ادامه داد: ازاینرو دشمن برای ضربه زدن به انقلاب و نظام، به جنگ فرهنگی روی آورده است و باید در این زمینه هوشیار بود.
امام جمعه موقت ساری، توجه به رونق تولید را مسئله ای مهم و اساسی بیان کرد و گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری چرخاندن کلید در قفل مشکلات اقتصادی آسان نیست اما باید نهایت تلاش را به کار گرفت.
حجت الاسلام یوسف پور با گرامیداشت هفته دولت و یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر ادامه داد: ایران اسلامی 17 هزار شهید ترور تقدیم کرده که سهم مازندران 106 شهید است و باید بدانیم شهیدان رجایی و باهنر بهترین الگو و اسوه برای جامعه و مدیریت در جامعه هستند.
وی با تاکید براینکه مدیران باید سیره و منش شهیدان رجایی و باهنر را الگوی خود قرار دهند به توقیف کشتی ایران توسط انگلیس اشاره کرد و گفت: در حال حاضر کشتی ایران آزاد شد ولی کشتی انگلیس همچنان در توقیف است.
وی تصریح کرد: اقتدار ایران و خودکفایی نظامی سبب هراس دشمنان شده است و امروز ایران اسلامی در اوج قدرت و عزت به سر می برد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield