پیام مازند

آخرين مطالب

وزیر راه و شهرسازی:

هیچ پروژه عمرانی راه و شهرسازی دچار رکود نیست اجتماعي

  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - وزیر راه و شهرسازی گفت: تمام تلاش ما در وزارت راه و شهرسازی این است که هیچ پروژه عمرانی به رغم مشکلات مالی دچار رکود نشود.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد اسلامی عصر پنجشنبه در مراسم افتتاح بازسازی و مرمت مسجد جامع ساری با بیان اینکه امروز در کشور به همدلی، وحدت و یکپارچگی نیاز داریم گفت: دشمن همواره روی یک نقطه عدم وحدت و سستی متمرکز شده و هرجا که غفلت کرده ایم به ما ضربه زده است.
وی با اظهار اینکه امروز با تحریم ها و تهدیدها و اطلاعاتی برخی خائنان دراختیارشان قرار می دهند، مواجه هستیم گفت: امروز ایران اسلامی قدرتمندتر از هر مبداء تاریخی است.
وی با اشاره به حضور در اجلاس بین المللی خزر و دیدار با هفت نخست وزیر حاشیه خزر و دیگر کشورها افزود: آنان معتقدند بودند که هیچ کس تابحال مقابل آمریکا توان ایستادگی نداشت اما جمهوری اسلامی ایران مقابل آمریکا ایستاده است.
وزیر راه و شهرسازی با عنوان اینکه دشمن برای ما هزینه ایجاد کرده است اما نقطه مهم آن است که سفارتخانه آمریکا برای کشور و ملت ما تصمیم گیری نمی کند گفت: این درحالی که سفارتخانه آمریکا در کشورهای دیگر، دولت ساقط و برای آن کشور تصمیم گیری می کند.
اسلامی با بیان اینکه راه برون رفت از شرایط کنونی ان است که ظرفیت های داخلی را فعال کنیم گفت: تمام تلاش در وزارت راه و شهرسازی این است که هیچ پروژه عمرانی به رغم مشکلات در منابع مالی، دچار رکود نشود و از انواع و اقسام الگوهای مالی برای توسعه و پیشرفت کشور استفاده کنیم.
وزیر راه و شهرسازی بر لزوم تقویت بخش خصوصی برای سازندگی کشور تاکید کرد و گفت: استفاده از تولیدات ساخت داخل از برنامه ها است و امروز تمام شرکت های تولیدکننده را فعال کردیم تا تولید داخل رونق یابد.
وی افزود: دشمنان همواره آرزوی ضربه زدن به کشور را در سایه وحدت و همدلی ما به گور خواهند برد.
مسجد جامع و تاریخی ساری سال گذشته براثر آتش سوزی تخریب شده بود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield