پیام مازند

آخرين مطالب

شهردار نوشهر:

50 میلیارد تومان از برکات سفر رهبری به نیروگاه نوشهر کمک شده است اجتماعي

  بزرگنمايي:

پیام مازند - نوشهر - شهردار نوشهر گفت: تاکنون 50 میلیارد تومان اعتبار از برکات سفر مقام معظم رهبری به پروژه نیروگاه زباله سوز نوشهر کمک شده است.
 علی امانی صبح شنبه در مراسم روز جهانی دریانوردی با بیان اینکه دریا از مظاهر شناخت خداوند است ،واقع شدن شهر نوشهر را در کنار دریا موهبت بزرگی دانست و گفت: علاوه بر بندر، وجود دانشگاه دریایی نیز تبعات مثبتی را برای شهر داشته است.
وی ادامه داد: همچنین از برکت سفر مقام معظم رهبری، عواید بسیاری عاید شهر نوشهر شده است و شهرداری نوشهر نیز تاکنون 50 میلیارد تومان برای نیروگاه زباله سوز از برکات سفر معظم له برخوردار شده است.
شهردار نوشهر با بیان اینکه بندر نوشهر عظیم ترین بنگاه اقتصادی غرب مازندران و استان به شمار می رود گفت: تعامل بندر با شهر می تواند، امور را بیشتر پیش برد و نیروهای زیادی در آن شاغل هستند.
امانی یادآور شد: در شهر گردشگری نمی توان نقش بندر را در این حوزه نادیده گرفت و جاذبه های دریا به معرض گردشگران قرار دهیم و شهرداری نیز در این مسیر همکاری خواهد کرد.
شهردار نوشهر، راه دسترسی بندر را از آروزهای دیرینه مردم بیان کرد وافزود: شهرداری و شورا در اجرای این طرح در کنار بندر خواهد بود و همکاری می کند.
امانی با بیان اینکه اولین پارک تخصصی بانوان هفته جاری افتتاح می شود آن را آرزوی دیرینه مردم برشمرد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield