پیام مازند

آخرين مطالب

رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران:

محور هراز از یکشنبه تا سه شنبه مسدود می شود اجتماعي

  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران گفت: محور هراز روز یکشنبه تا سه شنبه از ساعت 8 صبح تا 17 عصر به دلیل عملیات ایمن سازی مسدود می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر ، محسن هاشمی اظهار داشت: به منظور اجرای عملیات اصلاح قوس و ایمن سازی محدوده پیچ ابتهاج در محور هراز ، این محور از روز یکشنبه 3 تا روز سه شنبه 5 شهریور از ساعت 8 صبح الی 17 عصرمسدودخواهد بود.
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ضمن اعلام این خبر افزود: در زمان انسداد این محور ، کاربران عزیز جاده ای می توانند از محورهای کندوان و سوادکوه به عنوان محور جایگزین تردد کنند.
وی ادامه داد: به دلیل اجرای عملیات درز انبساط پل های " مش ورزان " و " تلخ رود " در محدوده گزنک در محور هراز ، از تاریخ 2 شهریور الی 13 شهریور ماه جاری در روزهای شنبه از ساعت 12 الی 18 عصر ، روزهای یکشنبه الی سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 18 عصر و چهارشنبه ها از ساعت 8 صبح الی 12 ظهر به صورت همزمان با اعمال محدودیت و لزوم رعایت احتیاط از طرف رانندگان انجام می پذیرد.
گفتنی است کاربران جاده ای و مسافرین برای کسب اطلاع از آخرین شرایط ترافیکی و جوی محورها و همچنین اطلاع از انسدادها و یا محدویت های احتمالی موجود در سطح جاده های استان می توانند در هر ساعت شبانه روز با شماره تلفن گویای 141 تماس حاصل فرمایند. همچنین سایت WWW.141.IR و اپلیکیشن تلفن همراه 141 نیز تمامی اطلاعات لازم را در اختیار کاربران محترم قرار می دهد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield