پیام مازند

آخرين مطالب

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس خبر داد:

کلنگ زنی و افتتاح 126 پروژه هفته دولت در شرق مازندران اجتماعي

  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی از کلنگ زنی و افتتاح 126 پروژه عمرانی شرق مازندران در هفته دولت خبر داد.

علی‌محمد شاعری در گفتگو با خبرنگار مهر از کلنگ‌زنی و افتتاح 126 پروژه‌ عمرانی شرق مازندران در هفته دولت امسال خبر داد.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به عنوان الگوهای جاودان خدمت و تلاش صادقانه و بزرگداشت رشادت ها و ایثار تمامی شهدای دولت و 106 شهید ترور استان، با اعلام اینکه هفته دولت 126 پروژه در شهرستان‌های بهشهر، نکاو گلوگاه کلنگ زنی و به بهره‌برداری می‌رسد و شهروندان از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند، گفت: 190 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار برای این پروژه‌ها هزینه شد.
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 113 پروژه با اعتبار 175 میلیارد و 400 میلیون تومان در این ایام افتتاح خواهد شد، ادامه داد: 13 پروژه با اعتبار 15 میلیارد و 200 میلیون تومان هفته دولت در شرق مازندران کلنگ‌زنی می‌شود.
شاعری یادآور شد: 42 پروژه در شهرستان نکا، 40 پروژه در بهشهر و 44 پروژه در گلوگاه افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.
وی آبرسانی به مناطق شهری و روستایی، طرح های کشاورزی شامل تجهیز و نوسازی اراضی، اجرای سامانه های نوین آبیاری در مزارع و باغات، کارخانه شالیکوبی، طرح هادی، طرح های مرتبط با صنایع کوچک و بزرگ، طرح های بهداشتی و درمانی، گازرسانی و اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد و بنیاد برکت را از جمله طرح‌های مورد افتتاح و کلنگ‌زنی در هفته دولت در منطقه شرق مازندران برشمرد.
شاعری به این نکته اشاره کرد که برخی از طرح‌های مهم و پروژه‌های بزرگ شرق مازندران همزمان با سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان مازندران مورد افتتاح و بهره برداری قرار می‎گیرد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield