پیام مازند

آخرين مطالب

یک هیات اقتصادی از استان ساراتف روسیه وارد مازندران شد اقتصادي

  بزرگنمايي:

پیام مازند- مسئول دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در مازندران گفت که سرپرستی این هیات تجاری را " الکسی استرلیکوف " معاون استاندار استان ساراتف بر عهده دارد.
اسرافیل امیری برنامه سفر این هیات تجاری را نشست با تجار و هیات های اقتصادی استان مازندران اعلام کرد و افزود که این دیدار عصر امروز در اتاق بازرگانی مازندران در ساری انجام خواهد شد.
وی دیدار با استاندار مازندران را از دیگر برنامه های سفر یک روزه این هیات تجاری روسی اعلام کرد.
استان ساراتف یکی از واحدهای فدرالی روسیه در جنوب غربی این کشور با جمعیت حدود دو میلیون و 700 هزار نفری است. میزان مبادلات ایران با این استان روسیه در سال 2017 حدود 30 میلیون دلار اعلام شده است.
در یک سال گذشته این دومین سفر هیات تجاری استان ساراتف روسیه به استان مازندران است که به سرپرستی معاون استاندار این منطقه به شهر ساری برای دیدار با گروههای اقتصادی و تجاری این استان انجام می شود.
در اردیبهشت ماه سال گذشته نیز این هیات به سرپرستی معاون استاندار ساراتف به استان مازندران سفر کرد که چندین تفاهمنامه همکاری بین دو استان به امضاء رسید.
همچنین حدود دو ماه پیش نیز هیات تجاری از داغستان روسیه و سال گذشته نیز هیات تجاری از ولگاگراد به استان مازندران سفر کردند و سرای تجاری مازندران نیز بزودی در ولگاگراد روسیه راه اندازی می شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield