پایان رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان با معرفی نفرات برتر
ورزشي
بزرگنمايي:
پیام مازند - نفرات برتر رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان مشخص شدند.
به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون کشتی، رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان، گرامیداشت شهدای دانشآموز، جهت حضور در مسابقات آسیایی هند و رقابتهای جهانی مجارستان روزهای 16 و 17 فروردین سال 1400 با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی، در سالن آزادی شهر سنندج در استان کردستان برگزار شد.
اسامی نفرات برتر این رقابتها به شرح زیر است: (بین نفرات سوم مشترک، مسابقه برگزار شد)
45 کیلوگرم:
1- علی احمدیوفا (خوزستان) 2- محمدرضا غلامی (فارس) 3- ابوالفضل جهانگیری (تهران) 4- محمدجواد ابوطالبی نوید (قم) 5- امیررضا حسینینسب (لرستان) و رضا اللهمرادی (کردستان) 7- مبین آفرین (البرز) 8- محمدماهان عرب (قزوین) 9- محمدپویا اسدی (کرمان) 10- علی جباری (مازندران)
48 کیلوگرم:
1- سامان ناصریپور (تهران) 2- امیررضا برزنونی (خراسان رضوی) 3- ابوالفضل صدیقی (خوزستان) 4- سروش سلطانی (کردستان) 5- پرهام ولیپور (لرستان) و سیدمهدی مظفری (اصفهان) 7- یاسین سروستانی (مازندران) 8- محمد فتحی سرابی (لرستان) 9- حسام موسوی (کهگیلویه و بویراحمد) 10- امیراحسان شکریپور (قم)
51 کیلوگرم:
1- ابوالفضل شهرکینیا (سیستان و بلوچستان) 2- آرین کاظمی (لرستان) 3- محمدمهدی غلامپور (فارس) 4- مهدی پورصادق (مازندران) 5- حسین بهرامی (اصفهان) و رامین احمدی (خوزستان) 7- امیرحسین پروانه (خراسان رضوی) 8- حسن آهنگر (قم) 9- حسین تمدنزاده (تهران) 10- علی طولانی (خراسان جنوبی)
55 کیلوگرم:
1- علیاصغر سام دلیری (مازندران) 2- ابوالفضل آقایی (توابع تهران) 3- محمدرضا توکلیان (فارس) 4- ابوالفضل مهمدی (خوزستان) 5- محمدحسن مظفری (بوشهر) و حسین اسفندیاری (فارس) 7- ابوالفضل میرشکار (سیستان و بلوچستان) 8- علی دزفولینژاد (بوشهر) 9- رامین بخشی (خوزستان) 10- محمد کمالی (فارس)
60 کیلوگرم:
1- سیدمصطفی رضایی (مازندران) 2- فرید رایگان (خوزستان) 3- اهورا بویری (خوزستان) 4- علیاصغر سروی (فارس) 5- سروش خواجهامیری (اصفهان) و سعید صالحی ارکنه (تهران) 7- مهدی رفیعی (تهران) 8- مانی رفیعی (کردستان) 9- ابوالفضل احمدی (خراسان رضوی) 10- ابوالفضل علیزاده (گیلان)
65 کیلوگرم:
1- سیدمحمدمهدی میری (تهران) 2- علی حسینآبادی (خراسان رضوی) 3- علیرضا ابراهیمی (مازندران) 4- احسان نعیمی (خوزستان) 5- رضا بخشنده (چهارمحال و بختیاری) و علی شهیدیان (گیلان) 7- محمدحسین کیهانفرد (فارس) 8- کارو سرمستی (کردستان) 9- علیرضا حسینوند شکری (خوزستان) 10- آرش مرادی (کرمانشاه)
71 کیلوگرم:
1- علیرضا عبدولی (خوزستان) 2- عرفان ولیپور (لرستان) 3- رضا آذرشب (کهگیلویه و بویراحمد) 4- سیدهادی حسینی هاشمی (تهران) 5- آرمین قرهصوفی (قم) و سید مرصاد میریحییپور (گیلان) 7- محمدرضا مومن (گلستان) 8- حسن رضوانیان (کرمان) 9- امیرمحمد مرادی (کرمانشاه) 10- امیرحسین عبدالوند (همدان)
80 کیلوگرم:
1- امیررضا آریامقدم (خوزستان) 2- محمدامین حسینی (خوزستان) 3- ابوالفضل نوشاد (فارس) 4- پویا گراوند (لرستان) 5- ئامانش مرادی (کردستان) و محمدحسین فلاح (مازندران) 7- مرتضی رزاقی (زنجان) 8- محمدرضا محرابی (چهارمحال و بختیاری) 9- امیررضا ایوبی (تهران) 10- محمدهادی صیدی (هرمزگان)
92 کیلوگرم:
1- علی جلالی عبدالوند (خوزستان) 2- حسین باجوروند (خوزستان) 3- ابوالفضل چوپانی (آذربایجانشرقی) 4- عرفان حسینلو (قزوین) 5- سامان خدری (بوشهر) و امیرعباس شرافتی (تهران) 7- زانا رسولیآذر (کردستان) 8- محمدمعین حیدرزاده (ایلام) 9- علی سبزی (مرکزی) 10- آرشام ملکی (مازندران)
110 کیلوگرم:
1- امید پایدار (خوزستان) 2- علی والی (البرز) 3- محمد عیدیزاده (خوزستان) 4- آرین پارسایی (ایلام) 5- امیرمحمد بالی لاشک (مازندران) و محمد ابراهیمی (خوزستان) 7- فرزان شیرزاد (گیلان) 8- سید ابوالفضل میرزاده (مازندران) 9- ابوالفضل فتحی (فارس) 10- ابوالفضل چراغی (لرستان).
انتهای پیام
-
چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۲:۵۲
-
۸۲ بازديد
-
-
پیام مازند
لینک کوتاه:
https://www.payamemazand.ir/Fa/News/197801/