پیام مازند

آخرين مطالب

«معامله قرن» با تابش نور اسلام ناب و اراده پولادین مقاومت برساخته از آن به «شکست قرن» مبدل شده است اجتماعي

«معامله قرن» با تابش نور اسلام ناب و اراده پولادین مقاومت برساخته از آن به «شکست قرن» مبدل شده است
  بزرگنمايي:

پیام مازند -

پیام مازند


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان به مناسبت روز قدس بیانیه‌ای صادر کرد.
در ابتدای این بیانیه آمده است: از سال 1948 که یهودیان به فلسطین یورش بردند و اموال آنان را غصب کردند، هزاران فلسطینی را آواره کردند و سپس با تشکیل رژیم غاصب صهیونیستی، ظالمانه کودکان، زنان و غیرنظامیان بیگناه فلسطین را به خاک و خون کشیدند و تا امروز که به همراه آمریکای جنایتکار دست از ظلم و جور خود برنداشته‌اند، هنوز هم هستند آزادگان و بزرگانی که با دست خالی با این جنایتکاران می‌جنگند و برای عزت و شرف کشورشان از جان خود هم دریغ نمی‌کنند.
در ادامه تصریح شده است: روز قدس ابتکار ویژه امام خمینی بود که با تدبیر در این باره، مسلمانان سراسر دنیا را برای باز پس گیری قبله اول مسلمین متحد و یک‌صدا کرد.

پیام مازند

در این بیانیه اظهار شده است: نکته تأسف بار در این باره این است که کشورهای مدعی حقوق بشر با سرپوش گذاشتن بر این جنایات، نظاره‌گر ظلم‌های صهیونیست‌ها هستند و نیز دولت های مرتجع منطقه که پیمان ظلم با این جنایتکاران بسته اند مصداق بارز ابوسفیان های زمان اند که در برابر رژیم اشغالگر نه تنها سکوت کرده اند که دست دوستی به سمت آنها دراز میکنند.
در ادامه عنوان شده است: کشورهایی همچون عربستان که خود را پایبند به سنت می‌دانند و معتقدند که اعراب باید در همه عرصه‌ها پشت به پشت هم باشند، در عوض آن که از مردم و کشور فلسطین حمایت کنند، به خاطر سیاست‌های برادرانه‌ای که با تل آویو دارند و دلارهای نفتی که در کف اخلاص تقدیم رژیم اشغالگر می‌کنند، نقش بسیار پررنگی در تضعیف فلسطین و کشتار مردم آن داشتند و دارند.
در این بیانیه ابراز شده است: ولیعهد بزدل و گستاخ سعودی که با بی‌عرضگی تمام، سال‌ها در کشورهای اروپایی و آمریکایی دوره افتاده بود و مدام مشغول خریدن سلاح‌های بی کیفیت و تاریخ مصرف گذشته و گران قیمت بود و معتقد بود حتی جنگ را به داخل ایران نیز می‌کشاند، نمی‌داند که قدرت ایمان همیشه بر قدرت آهن چربیده است و حال که در باتلاق یمن گیر افتاده است ایران را دوست خود می‌داند.

پیام مازند

در ادامه اضافه شده است: روز قدس نقطه آغازین اهتزار پرچم مقاومت است و بی‌شک محور مقاومت به رهبری ایران و با همکاری سوریه، لبنان، مسلمانان افغانستان و پاکستان و نیز مردم یمن و حشدالشعبی با ایفای نقش صحیح در منطقه و با فاکتور شکست داعش در سوریه و عراق، به هم ریختن برنامه‌های آمریکا در منطقه و گیر انداختن عربستان در آتش جنگ افروزی‌هایش توانسته است به خوبی راه آزادسازی قدس را هموار کند.
در بیانیه بسیج دانشجویی آمده است: روز قدس سیاست صریح امت اسلامی در برابر اشغالگری و صهیونیسم را اعلام می‌کند اما هستند کسانی که سال‌هاست درباره مسأله قدس موضع صریح و روشنی ندارند و مدام در حال سیاسی کاری‌اند و با قلم و لسان خود، نه تنها به آزادی قدس کمک نمی‌کنند که گره کور بر حل مسأله فلسطین می‌زنند، همان روشنفکرانی که با ادعای صلح طلبی، چشم بر کشتار کودکان و زنان می‌بندند و مدام در حال توجیه جنایات رژیم صهیونیستی هستند.
همچنین در ادامه عنوان شده است: روز قدس سیمای روشن وطن پرستی، حق طلبی و نوع‌دوستی است و همین قدرت اراده مردمی برای آزادسازی فلسطین است، که ترس و وحشت غاصبان را برانگیخته است، نکته حائز اهمیت استیصال و دستپاچگی معاندان از نفوذ قدرت و محبوبیت محور مقاومت است که دامن ائتلاف کودک‌کشان سعودی_صهیون_آمریکایی را گرفته است.

پیام مازند

در این بیانیه تصریح شده است: چنانچه اگر این روزها در محافل سیاسی مختلف از برجام‌های دیگر در منطقه، تضعیف و تحریم محور مقاومت سخن به میان می‌آید هیچ جای تعجب ندارد چرا که پیاده نظام قلم به دست و تریبون‌دار از هیچ تلاشی برای غصب سرزمین‌های اشغالی دریغ نمی‌کند.
در پایان اظهار شده است: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان ضمن گرامیداشت روز قدس، اعلام می‌دارد مؤلفه‌های آزادی فلسطین را می‌توان، وحدت ملی_مذهبی، نفوذ نیروهای مقاومت و مقابله با اجیرشدگان قلم بدست داخلی و خارجی دانست که به قول شهید آوینی، آخرین مقاتله ما _ به مثابه سپاه عدالت _ نه با دموکراسی غرب که با اسلام آمریکایی است، که اسلام آمریکایی از خود آمریکا دیرپاتر است، قطعا پیروزی نزدیک است و این چراغ امید است که پرفروغ تر خواهد شد.

پیام مازند

همچنین سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان نیز در بیانیه‌ای که به مناسبت روز قدس صادر کرده است آورده است: نامگذاری آخرین جمعه «رمضان المبارک» به نام «روز جهانی قدس» توسط بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) به دلیل مضرّات جهانی غدّه سرطانی رژیم تروریست و اشغالگر صهیونیستی بوده و هست، اگر چه این تلاش جنایتکارانه با پشتیبانی طرح‌های آمریکایی از قبیل «معامله قرن» همراه است، اما به دلیل تابش نور اسلام ناب و اراده پولادین مقاومت برساخته از آن به «شکست قرن» مبدل شده است.
در این بیانیه تصریح شده است: در روز قدس نه تنها ایران اسلامی وحدت و یکپارچگی خود را در موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف به مثابه مسأله اول جهان اسلام به نمایش می‌گذارد، بلکه تمام جهان اسلام و سایر ملت‌های آزادی‌خواه و عدالت‌طلب نیز پرچم مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی را در این روز باشکوه بر می‌افرازند.
در ادامه آمده است: امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران، گفتمان مقاومت به فرهنگ غالب ملت‌های منطقه تبدیل شده و هلال مقاومت از تهران تا بغداد و دمشق و بیروت و صنعا، رویای خاورمیانه جدید محور غربی-عبری و عربی را نقش برآب کرده است و گفتمان مقاومت آن چنان عزت و اعتباری برای ملت‌های منطقه به ارمغان آورده که دیگر سیاست‌های آمریکا در منطقه جایگاهی ندارد.

پیام مازند

در این بیانیه عنوان شده است: امسال در حالی به استقبال پاسداشت روز جهانی قدس می‌رویم که جبهه مقاومت، زنده‌تر، قوی‌تر، بالنده‌تر و با انگیزه‌تر برای خروج نیروهای تروریست آمریکایی اراده الهی خود را به کار خواهد گرفت.
در ادامه اضافه شده است: امسال نیز با وجود شیوع ویروس کرونا ملت شریف ایران هم‌صدا با همه مسلمین جهان با راه اندازی پویش‌های جهانی و در بستر فضای مجازی همچون گذشته حمایت از مردم مظلوم فلسطین را فریاد خواهند زد تا رژیم غاصب صهیونیستی بداند فلسطین مسئله اول امت اسلام است.
در پایان خاطرنشان شده است: سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان نیز همنوا با مردم دیار خون و شهادت اصفهان همچون گذشته ضمن محکومیت جنایت‌های رژیم سفاک و صهیونیستی اسراییل و حمایت های آمریکا از آن با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی(ره) و ولی امر مسلمین، مقام معظم رهبری تجدید پیمان کرده و از آحاد ملت شریف ایران خواستار تلاش گسترده در راستای حفظ شعایر استکبارستیزی است تا این پیام الهی و وعده حق «وَ سَیَعلَمُ الّذِینَ ظَلَمُوا أیَّ مُنقَلَب یَنقَلِبُونَ» به گوش جهانیان برسد.
انتهای پیام/63119/ن

لینک کوتاه:
https://www.mazan-online.ir/Fa/News/205872/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

احیای مطالبات زنان از مسیر انتخابات

قاضی‎زاده: حفظ ارزش ریال باید ناموس دولت باشد

حجت‌الاسلام رئیسی: سفره مردم نباید به دلار بند شود

آمادگی کامل برای برقراری امنیت انتخابات در استان

کمال علیپور نائب رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شهر و روستاهای مازندران شد

ریال باید ناموس دولت باشد/ 30 درصد جامعه از گرسنگی سلولی رنج می‌برند

اهدای 29 هزار واحد خون در استان طی سال جاری

شهر رودیان شاهرود دوباره به رویان تغییر نام یافت

برتری فوتبالیست های شمس آذر مقابل نماینده بابلسر

کشور به اصلاح سیاست‌های مالی و پولی نیاز دارد

ارزش پول ملی ناموس دولت است/لزوم اصلاح سیاست‌های پولی

فریم به فریم با گل بی‌نظیر پاتریک شیک/ این گل بهترین گل یورو 2020 می‌شود؟

بازار سرمایه بعد از انتخابات چگونه خواهد بود؟

جدیدترین موضع گیری انتخاباتی هادی العامری

انتخابات در ساری الکترونیکی است

مذاکره‌کننده سابق درباره پول‌های بلوکه شده ایران، سفیر جدید سئول در تهران شد

نمکی: با خزانه خالی و بانک مرکزی بدون پول کرونا را مدیریت کردیم

نام شهر زرگرمحله بابل به « زرگر » تغییر نام یافت

نظام بانکی توسط بانک‌های خصوصی احاطه شده/ «تعارض منافع» مانع اصلی اصلاحات اقتصادی است

علی کریمی، تماشاگر بازی هوادار تهران و خیبر خرم آباد / عکس

چرا نرخ ارز به‌سادگی پایین نمی‌آید؟

ریال باید ناموس دولت باشد/ ما جنگ، زور و تحکیم نمی‌خواهیم و به دنبال زندگی کردن هستیم

فجرسپاسی با شکست رایکا بابل صدرنشین لیگ دسته یک شد

سرمربی رایکای بابل استعفا داد

لیگ یک / هوادار و عنایتی صدرنشین ماندند

لیگ یک / خوشبختی فجر با دو ضربه ی پنالتی

آمار کرونا مازندران 24 خرداد؛ 67 بهبودیافته و 61 بستری جدید

کناره گیری لطفی از هدایت رایکای بابل

برپایی انتخاباتی سالم و بدون هرگونه حاشیه از جمله وظایف ستاد انتخابات است

قاضی‌زاده هاشمی: ریال باید ناموس دولت باشد

کرونا نوازی در ستاد انتخاباتی برخی نامزدهای شورا در قائمشهر

رونمایی محسن بنگر از سیمون کیائر وطنی؛ داریوش شمس هم جان یک فوتبالیست را نجات داده بود

پیروزی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در مقابل رایکای بابل

گام محکم شهرداری آمل برای بهبود سیمای شهری، کاهش قطع درخت و پایداری برق شهری

رشد 62 درصدی و 36 درصدی پول و شبه پول در اقتصاد ایران

موارد بستری کرونایی در مازندران به 322 نفر رسید

هشدار؛ مردم فریب واریز پول از طرف ستادهای انتخاباتی را نخورند/عکس‌های واریزی در فضای مجازی جعلی است

انتخابات اجباری در بعضی کشورها/ رأی ندهی باید پول بدهی!

آغاز موج گرما در مازندران

افزایش محسوس و تدریجی دمای هوای مازندران

خبرگزاری اصولگرا: در برخی کشورها، رأی ندهی باید پول بدهی!

8 داماد بیچاره بخاطر این زن زیبا بدبخت شدند+ عکس

چیرگی هوادار تهران بر خیبر خرم آباد با یک گل

جریمه بیش از 32 هزار دستگاه خودرو در محورهای شمال

3 باب عطاری متخلف در آمل پلمب شد

کشف 10 دستگاه ماینر غیرمجاز در آمل/ علت قطعی برق چه بود؟

دستگیری سرکردگان اصلی یک شرکت هرمی در چالوس

اسامى نامزد‌های انتخابات شورا‌های اسلامى شهر چالوس

اسامی کاندیدا‌های انتخابات شورای شهر تنکابن

نجات جان یک بره آهوی بی پناه در بهشهر