پیام مازند

آخرين مطالب

شهرداری تهران

۲۶ ایستگاه مترو و ۱۲ ورودی جدید در چهار سال اخیر به ثمر رسید

پیام مازند - شهر: همزمان با روی کارآمدن پیروز حناچی، مدیریت شهری پنجم توانسته ۲۰ ایستگاه مترو را با تمام مشکلات حاضر اعم از افزایش قیمت ارز، تحریم‌ها، عدم کمک دولت به بهره برداری برساند.

۱۷ کیلومتر کانال کشی در معابر

پیام مازند - شهردار منطقه ۱۷ گفت: در سال گذشته پروژه شبکه جمع آوری آب های سطحی در سطح معابر منطقه ۱۷ نزدیک به ۱۷ کیلومتر طول در ۷۰ معبراجرا شده است که این موضوع کاهش قابل توجه مشکل آب گرفتگی معابر را در پی داشته است.

«کوچه رنگی» خواست شهروندان بوده است

پیام مازند - شهر: علاوه بر شهرداری تهران نزدیک به ۳۰ ارگان دیگر در محلات مسئول هستند یعنی در ستاد بازآفرینی کلانشهر تهران که متناظرش در مناطق هم وجود دارد ۳۰ ارگان محتلف هم حضور پیدا می‌کنند.

اجرای طرح «ارتقاء فرهنگ آپارتمان نشینی» درمحله ابوذرغربی

پیام مازند - معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۱۷ از اجرای ۳۰ درصدی طرح «ارتقاء فرهنگ آپارتمان نشینی» در این منطقه تهران خبرداد، گفت: طرح «ارتقاء فرهنگ آپارتمان نشینی»که یک طرح ستادی در شهرداری تهران به حساب می آید، طرحی ارزشمند برای تقویت مشارکت اجتماعی شهروندان به شمار می رود.

آغاز واکسیناسیون پاکبانان منطقه ۲ پایتخت

پیام مازند - شهردار منطقه۲ از آغاز مرحله نخست واکسیناسیون پاکبانان و کارگران خدمات شهری منطقه همزمان با هفته جهانی بهداشت و سلامت خبرداد

رشد ۷۳ درصدی رسیدگی به آرای ماده ۱۰۰

پیام مازند - شهردار منطقه ۱۵ گفت: تسریع چشمگیر رسیدگی به پرونده های ماده صد با انجام تمهیدات لازم در حوزه اجرای احکام منطقه طی سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل ٧٣ درصد رشد داشته است.

بازدید از پروژه های توسعه محلی و اولویت دار

پیام مازند - مصطفی سلیمی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران به همراه و جمعی از مدیران شهرداری منطقه ۱۰ با حضور میدانی در سطح نواحی سه گانه از روند پروژه های توسعه محلی و اولویت دار منطقه ۱۰ بازدید کردند.

به منظور استقرار آکادمی فوتبال پرسپولیس

پیام مازند - ورزشگاه شهدای گمنام در محدوده منطقه ۱۹ به منظور استقرار آکادمی فوتبال پرسپولیس بهسازی، تجهیز و آماده سازی می شود.

کدام ساختمان ها مشمول عوارض ۷ برابری می شوند؟

پیام مازند - شهر: عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: طبق قانون مالکان موظف هستند در طول یکسال ساختمان مورد نظر را بسازد. اگر به هر دلیلی ساختمان طی یکسال تمام نشد باید مجوز ساخت تمدید شود، در غیراینصورت مشمول عوارض ۷ برابری خواهند شد.

افزایش ۲۰ درصدی جای پارک خودرو جانبازان

پیام مازند - شهردار منطقه ۱۷ از افزایش ۲۰ درصدی جای پارک خودرو جانبازان و معلولان در معابر این منطقه جنوبی پایتخت در ۵ ماه اخیر خبرداد.

کاشت ۴۰۰ اصله درخت روت بال

پیام مازند - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۴ از کاشت درختان روت بال در ۳محور این منطقه با هدف توسعه و تقویت فضای سبز شهری خبر داد.

۲ کمپین « آپارتمان نشینی» و «موتورسوار خوب» تا شهریور ادامه دارد

پیام مازند - شهر: مدیرکل اداره آموزش شهروندی شهرداری تهران گفت: برنامه آموزش شهروندی بر دو محور «موتورسوار خوب» و «فرهنگ آپارتمان نشینی» پایه گذاری شده است و این دو کمپین تا شهریور ادامه خواهد داشت. سه محور محیط زیست و پسماند، سلامت و ایمنی، مشارکت در دل کمپین «فرهنگ آپارتمان نشینی» گنجانده شده است و محور حمل و نقل و ترافیک در کمپین «موتورسوار خوب» دنبال می شود.

آیین رونمایی از نخستین نمونه قطار ملی مترو

پیام مازند - مراسم رونمایی از نخستین نمونه قطار ملی مترو پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ با حضور دکتر حناچی شهردار تهران و دکتر روحانی رییس محترم جمهور، دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور(به صورت آنلاین) در کارخانه واگن سازی تهران برگزار شد.

ساماندهی و پاکسازی جداره بزرگراه شهید یاسینی در منطقه ۱۳

پیام مازند - با اجرای فاز اول طرح فوریتی نگهداشت شهر در ورودی شرق تهران ، جداره جنوبی بزرگراه شهید یاسینی حدفاصل پل لواسانی تا تقاطع بزرگراه شهید بابائی در منطقه۱۳ پاکسازی وساماندهی شد.

اجرای عملیات بهسازی و ساخت آبهای سطحی در منطقه ۱۰

پیام مازند - در راستای تکمیل طرح جامع هدایت و جمع آوری آب های سطحی شهر تهران، پروژه "احیا و بازگشایی و احداث منهول های سرپوشیده و مدفون شبکه اصلی آب های سطحی" در حال اجرا است.

افتتاح نخستین پایگاه ورزش برای صلح و توسعه در منطقه ۱۵

پیام مازند - نخستین پایگاه ورزش برای صلح و توسعه شهر تهران همزمان با روز جهانی ورزش برای صلح و توسعه با حضور شاهین سلطان پور عضو کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک و انارکی محمدی شهردار منطقه ۱۵ افتتاح شد.

حتی یک روز تاخیر در اعمال افزایش نرخ کرایه آسیب به قشر ضعیف است

پیام مازند - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه افزایش نرخ کرایه‌های اتوبوس از ابتدای اردیبهشت اعمال می‌شود، گفت:‌ بخش خصوصی اتوبوسرانی در حال زمینگیر شدن است و افزایش نیافتن نرخ‌ها به قشر ضعیف رانندگان آسیب وارد خواهد کرد.

پرنده نگاری در بوستان آزادگان

پیام مازند - دریاچه بوستان آزادگان در منطقه ۱۵ به رسم هرساله بهار میزبان پرندگان مهاجر شده است.

آغاز واکسیناسیون ۵۵۰۰ راننده اتوبوس؛ به زودی

پیام مازند - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با توجه به قرمز شدن وضعیت کرونا در تهران گفت: به این منظور، موضوع عملیات ضد عفونی کردن ناوگان اتوبوسرانی بیش از پیش تشدید و انجام مستمر و منظم آن را به صورت ویژه مورد توجه قرار داده‌ایم.

کلنگ احداث قدمگاه صالحیه(ع)، به زودی زده می شود

پیام مازند - کلنگ احداث پیاده راه قدمگاه صالحیه(ع)، در حدفاصل میدان های قدس و تجریش با هدف ارتقاء زندگی شهری در فضاهای عمومی و پیرامونی امامزاده صالح(ع) به زودی بر زمین خواهد خورد.

نخستین نمونه قطار ملی مترو رونمایی شد

پیام مازند - حناچی، شهردار تهران، در آیین رونمایی از اولین قطار ملی مترو، از رئیس‌جمهور، تبدیلِ تعهدات فاینانس خارجی دولت در تامین ۲۰۰۰ دستگاه ناوگان را به تسهیلات وام ریالی خواستار شد. اولین نمونه قطار ملی مترو، امروز ۱۹ فروردین ۱۴۰۰، با دستور حسن روحانی به بهره‌برداری رسید.

۳۰ درصد از اتوبوس‌های بخش خصوصی فعال نیست

پیام مازند - شهر: معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اعلام اینکه حدود ۳۰ درصد از اتوبوس‌های بخش خصوصی به علت درآمدهای پایین، فعالیت نمی‌کنند، افزود: اگر مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در سه-چهار ماه آینده اجرا نشود شرایط برای همه سخت‌تر خواهد شد

خرید ۴۲۰ دستگاه واگن بخشی از نیاز تهران را برطرف می کند

پیام مازند - شهر: معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اعلام اینکه حدود ۳۰ درصد از اتوبوس‌های بخش خصوصی به علت درآمدهای پایین، فعالیت نمی‌کنند، افزود: اگر مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در سه-چهار ماه آینده اجرا نشود شرایط برای همه سخت‌تر خواهد شد

دولت تعهدات خود برای ساخت تجهیزات داخلی مترو را پرداخت کند

پیام مازند - شهر: شهردار تهران گفت: نهادینه شدن فناوری ها در قالب تشکیل یک شرکت پیمانکاری عمومی دانش بنیان و ثبت سفارش ساخت ۴۲۰ واگن با شرکت واگن سازی تهران و تبدیل تعهدات دولت در تامین ۲ هزار دستگاه از فاینانس خارجی به تسهیلات وام ریالی با مساعدت سیستم بانکی درخواست ما است.

درخواست شهردار تهران از رییس جمهور

پیام مازند - شهر: شهردار تهران گفت: نهادینه شدن فناوری ها در قالب تشکیل یک شرکت پیمانکاری عمومی دانش بنیان و ثبت سفارش ساخت ۴۲۰ واگن با شرکت واگن سازی تهران و تبدیل تعهدات دولت در تامین ۲ هزار دستگاه از فاینانس خارجی به تسهیلات وام ریالی با مساعدت سیستم بانکی درخواست ما است.

مشارکت ۱۸ شرکت دانش بنیان در ساخت یک رام قطار ملی

پیام مازند - ۱۸ شرکت دانش بنیان و سه مجموعه بزرگ نظیر جهاد دانشگاهی و شرکت واگن سازی تهران در طراحی، ساخت قطعات، تکنولوژی و ... درگیر بوده‌اند. طراحی قطار و بدنه کاملا توسط مهندسان ایرانی صورت گرفته است

طرح مبارزه با جانوران مضر شهری در شمال شرق تهران

پیام مازند - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ در بهار ۱۴۰۰ از طرح جمع آوری و امحاء جانوران موذی در منطقه خبر داد و گفت: در این طرح با توجه به درخواست های شهروندان با ازدیاد جانوران موذی و مضر شهری مبارزه می شود.

اجرای طرح محله سبز در منطقه۲

پیام مازند - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲ گفت: طرح محله سبز با مدل توسعه پایدار شهری با مشارکت فعالان و اعضای کانون محیط زیست در منطقه اجرا می شود.

هدف گذاری برای خرید حداقل ۵۰۰ دستگاه اتوبوس در سال ۱۴۰۰

پیام مازند - شهر: مشاور اقتصادی و سرمایه گذاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از خرید دستکم ۵۰۰ دستگاه اتوبوس برای سال جاری از طریق محل اوراق مشارکت ۱۳۹۹ و منابع داخلی شهرداری خبر داد.

فرهنگ‌سرای امام(ره) مجموعه‌برنامه «روایت حقیقت» را برگزار می‌کند

پیام مازند - در آستانه سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی، ۶ روایت و محصول فرهنگی هنری با عنوان «روایت حقیقت» به همت فرهنگ‌سرای امام(ره) تولید و در فضای مجازی منتشر می‌شود.

قوانین مربوط به ساخت پارکینگ نیازمند بازنگری است

پیام مازند - شهر: عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مبنای برنامه‌ریزی شهری «انسانِ پیاده» است از برنامه ریزی خودرو محور برای تأمین پارکینگ در شهر انتقاد کرد و گفت: کلیه قوانین کشور در زمینه پارکینگ باید بازنگری شوند.

اعتبارات هدفمندی را به بازآفرینی شهری اختصاص دادیم

پیام مازند - شهر: شهردار تهران در وبینار بازآفرینی شهری، بر استفاده از تجربیات شهرهای عضو متروپلیس در زمینه بازآفرینی شهری شد و این تجربیات را سرمایه های گرانبهای هر شهری توصیف کرد.

روشنایی در بوستان های منطقه ۳ افزایش یافت

پیام مازند - به منظور افزایش امنیت عبوری شهروندان به هنگام تردد از جوار بوستان ها و برای زیبائی منظر شهری، روشنایی بوستان های منطقه ۳ تهران افزایش یافت.

فراخوان تهران شهری برای همه

پیام مازند - پیرو مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، و هم‌ راستا با راهبرد شهرهای برجسته و پیشرو در سطح بین المللی، شهرداری تهران پروژه‌ «طراحی و تدوین نشان برتر شهر تهران» را در دستور کار قرار داده و با مشارکت حداکثری نخبگان، صاحب‌نظران و نهادهای مسئول، این امر مهم را به نحو مطلوب به سرانجام رساند.

فراخوان طراحی و تدوین نشان برتر شهر تهران

پیام مازند - پیرو مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، و هم‌ راستا با راهبرد شهرهای برجسته و پیشرو در سطح بین المللی، شهرداری تهران پروژه‌ «طراحی و تدوین نشان برتر شهر تهران» را در دستور کار قرار داده و با مشارکت حداکثری نخبگان، صاحب‌نظران و نهادهای مسئول، این امر مهم را به نحو مطلوب به سرانجام رساند.

از اعتماد به کارشناسان درون سازمانی تا نبود نیاز به همکاری با وکلاء

پیام مازند - شهر: هم اکنون کلیه مدیران و مسئولان ادارات حقوقی مناطق ۲۲ گانه و شرکت ها و سازمانها و موسسات وابسته و تابعه شهرداری از نیروهای متخصص داخلی منصوب می‌شوند در حالی که در سالهای پیش از این، شاهد حضور وکلاء در پستهای حساس اداره کل و دیگر حوزه ها بوده ایم که این امر عدم رعایت موازین قانونی را به دنبال داشته است.

کلنگ ساخت مجموعه ورزشی چند منظوره در منطقه ۵

پیام مازند - محمود کلهری شهردار منطقه ۵ در مراسم کلنگ‌زنی کمپ ورزشی و زمین چمن مصنوعی در محله مرادآباد گفت: پس از سال ها چشم انتظاری اهالی محله مراد آباد، زمین خاکی این محله را با قراردادی مشارکتی به زمین چمن مصنوعی و سالن بدنسازی ارتقا خواهیم داد.

رونمایی از نخستین نمونه قطار ملی مترو

پیام مازند - روز پنجشنبه ۱۹ فروردین ماه ۱۴۰۰ از نخستین نمونه قطار ملی مترو رونمایی خواهد شد. این مراسم با حضور جمعی از مقامات شهری و دستور ویدیو کنفرانسی رئیس جمهور در محل شرکت واگن سازی تهران صورت می پذیرد.

تاکید شهردار تهران بر استفاده از تجربیات سایر شهرها در بازآفرینی شهری

پیام مازند - پیروز حناچی، شهردار تهران، در «وبینار چشم‌اندازها و چالش‌ها در بازآفرینی شهری» که با همکاری شهرداری تهران و متروپلیس برگزار شد، گفت: امیدوارم بتوانیم از تجارب و درس آموخته‌های شهرهای شرکت‌کننده در وبینار استفاده کرده و باب همکاری‌های گسترده‌تری با آنها گشوده شود.

لزوم انتقال نمایشگاه های پر مخاطب به شهر آفتاب

پیام مازند - وجود عوارضی تهران – قم مانعی جدی در مسیر دسترسی آسان به مسیر اصلی نمایشگاه شهر آفتاب است و از طرف دیگر ساختمان های اطراف آن هم علاوه بر آنکه موجب به حاشیه راندن نمایشگاه شده، مانع از دسترسی آسان و فضای بصری مناسب نیز شده است.

ساير مطالب

حمایت بودجه ای و تسهیلاتی از خانوارها نقش مهمی در مهار اقتصادی کرونا در ایران داشت

توقف پروژه طرح اقدام ملی مسکن مازندران

صندوق بین‌المللی پول پیش‌بینی رشد اقتصادی جهان را ارتقا داد

رشد 1.5 درصدی اقتصاد ایران در سال 2020 بر اساس برآورد صندوق بین المللی پول/ تورم 36.5 درصد شد

حمایت بودجه ای و تسهیلاتی از خانوارها و کسب و کارها نقش مهمی در مهار تاثیر اقتصادی همه گیری کرونا در ایران داشت

کارت اعتباری بانک ملی، جایگزینی حرفه ای به جای خرید با پول نقد

هدایت نقدینگی به بخش دلالی به‌ جای تولید

سیاستگذاری پولی تنها باید در بانک مرکزی انجام شود

صندوق بین‌المللی پول: اقتصاد ایران امسال 2.5 درصد رشد می‌کند

ورود به بورس کالا؛ فصل جدید تجارت برنج مازندران

کسب رتبه برتر عملکرد مالی در بین بانک‌های دولتی از سوی بانک ملت

پایان رکود اقتصادی ایران

اعتراف همتی دیر بود

سرمایه میلیاردی 11 مشهدی با یک کلیک به یغما رفت + جزئیات

نباید 2 خودروی متفاوت را از نظر قیمت مقایسه کرد

اثر دلار بر اقتصاد ایران باید خنثی شود

بازار مرغ مازندران زیر ذره‌بین دادستان‌ها در مازندران

تأمین هزینه واکسن کشورهای فقیر توسط صندوق بین المللی پول

بیشترین تغییر مالکیت حقیقی و حقوقی در بورس (17فروردین)/ بانکی‌ها همچنان صدرنشین خروج پول حقیقی

خدمات پولی وارد کلاب هاوس می‌شوند

چه چیزی یاد بگیرم تا پول دربیاورم؟

اختلاف همتی و دژپسند بر سر چاپ پول

رئیس شورای رقابت: قیمت کوییک در صدر شکایت های مردمی

بازار مرغ مازندران زیر ذره‌بین دادستان‌ها

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 17 فروردین 1400

فروش مرغ با قیمت بالا ممنوع است

حمایت رئیس بانک جهانی از تعویق پرداخت بدهی کشورهای فقیر به گروه 20

همتی: بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول منصفانه عمل کنند

پول بلیت پروازهای لغو شده ترکیه عینا به مسافران عودت داده می شود

سقوط پراید به دره در بابل +عکس

صندوق بین المللی پول هزینه واکسن کشورهای فقیر را تامین می‌کند

سرمایه‌گذاری 54 میلیارد تومانی گردشگری در سد الیمالات نور کلید خورد

استقلال از کیف پول الکترونیکی پول در می‌آورد؟

هزار هکتار از شالیزارهای مازندران تجهیز و نوسازی می‌شوند

نوبخت: حقوق کارمندان دولت همسان می‌ شود

جذب گردشگر به خرم‌آباد با تخصیص اعتبار در بودجه 1400 شهرداری

واکنش دژپسند به صحبت‌های همتی پیرامون چاپ پول توسط بانک مرکزی/ عوامل صعودی در بازار ارز و گرانی دلار/ رئیس سازمان حمایت: خرما گران نمی‌شود

رئیس کل بانک مرکزی: نهادهای مالی بین المللی منصفانه عمل کنند

بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول منصفانه عمل کنند

عقب‌گرد یک تا چهار میلیونی قیمت برخی خودروها

ذخایر آبی سد شهید رجایی آب رفت

انتقال میدان‌ میوه و تره‌بار پروژه فراموش شده مرکز مازندران

تسهیلات کرونایی بیش از 45 هزار شغل را در مازندران نجات داد

صاحبخانه‌ ها نباید بیش از 25 درصد اجاره را بالا ببرند

رئیس بانک مرکزی: 85 کشور کمک مالی دریافت کرده اند اما ایران را کنار گذاشته اند/ جواب قانع کننده ای تاکنون دریافت نکرده‌ایم

افزایش حق مسکن کارگران در دستور کار دولت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 16 فروردین 1400

اولین قیمت خودرو در سال 1400 اعلام شد

میزان افزایش نرخ کرایه اتوبوس و مترو در 1400

نحوه کارِ بانک‌ های خصوصی در شرایط کرونا

واریز مابقی سود سهام عدالت تا یک هفته آینده

رونق بازار میوه در مازندران

نور قرنطینه بر راسته لوسترفروشان

با انتخاب این رشته‌ها و دانشگاه‌ها بعد از فارغ‌التحصیلی پول پارو کنید!

تجلیل از 24 کسبه برگزیده طرح «کاسب، حبیب خدا» در آران و بیدگل

اقدامات موثر در کاهش عوامل خسارتزا سیر و پیاز در مازندران

«اقتصاد شرطی» مخرب‌تر از اقتصاد تحریمی/ خلق پول بانک باید به ابرپروژه‌های ملی هدایت شود

نابودی 90 درصدی مزارع چای مازندارن

اقدامات موثر در کاهش عوامل خسارت‌زا سیر و پیاز در مازندران

مرکز آمار: 1.7میلیون مرد در ایران بیکارند

تمدید صید پره در مازندران/ بیش از 80 درصد ماهیان خاویاری بازار غیرمجاز است

پرواز به پایتخت ترکیه فقط با 700هزار تومان!

20 دلال مرغ در تهران دستگیر شدند

انجماد مرغ و فروش مرغ سبز ممنوع شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 15 فروردین 1400

توزیع روزانه 5500 کیلوگرم گوشت مرغ در جویبار

کاهش 27 درصدی صید ماهیان استخوانی در مازندران

10هزار تن روغن خام وارد بنادر مازندران شد

چرا تورم به هدف نخورد؟

صدور 244 فقره پروانه بهره برداری صنعتی در مازندران

روابط بازرگانی تُجار ایرانی از طریق گمرکات مازندران

ورود 10 هزار تن روغن خام از روسیه

اعلام سقف مجاز اجاره‌بها سال 1400 در سراسر کشور تا پایان هفته

کاهش قیمت انواع خودرو در بازار

صادرات 744 هزار تن کالا از مازندران به 36 کشور جهان

روبل دیجیتالی امسال می آید

برگزاری جلسه تسریع در طرح توسعه فرودگاه خرم آباد

امسال از روبل دیجیتالی رونمایی می شود

پیشنهاد افزایش 20 تا 25 درصدی کرایه تاکسی

سیستم کهنه مدیریت آب در کشاورزی مازندران

محکومیت یک میلیاردی عرضه کننده کود شیمیایی دولتی در مازندران

مبارزه با عوامل خسارتزا در 63 هزار هکتار مزارع گندم مازندران

جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

هشدار سخنگوی اجرای قانون جدید چک

کمبودی در عرضه مرغ وجود ندارد/ ارسال 160 پرونده تخلف به تعزیرات حکومتی مازندران

شرکت ماشین‌سازی خرم‌آباد ظرف مدت 9 ماه به چرخه تولید بر می‌گردد

پرداخت حقوق بازنشستگان با افزایش 39درصدی

جزییات وضعیت تجاری ایران و عراق

نقش راه‌های ارتباطی در توسعه و پیشرفت/ وزیر راه به قول خود در تکمیل چهار خطه کوهدشت به خرم‌آباد عمل کند

تاکید سرپرست شهرداری و هیات رئیسه اتاق اصناف بابل برتداوم همکاری متقابل برای توسعه بیشتر این شهر

جابجایی 23 میلیون تن کالا از مازندران

صید یک فیل ماهی به وزن 500 کیلوگرم در مازندران + فیلم

اشتغال بیش از 2300 نفر با طرح پرداخت یارانه دستمزد در مازندران

پرداخت 544 میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب‌دیده از کرونا در مازندران

آیا اصلاح نظام بانکی ممکن است؟ ضرغامی :

عراق از پرداخت پول گاز ایران اجتناب می‌کند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 14 فروردین 1400

21 هزار مازندرانی تسهیلات کرونایی دریافت کردند

200 رشته دام همزمان با فصل تخم‌ریزی ماهیان در نوشهر جمع‌آوری شد

افتتاح واحد گندله سازی مجتمع فولاد قائم امید نور