پیام مازند

آخرين مطالب

شهرداری تهران

رونمایی از آلبوم «آن روز آسمان گریست»

پیام مازند - معاون هنری سازمان فرهنگی هنری در آیین رونمایی از آلبوم موسیقی «آن روز آسمان گریست» که به مناسبت اربعین حسینی توسط مدیریت موسیقی این سازمان تولید شده است، عنوان کرد: محتوای آلبوم «آن روز آسمان گریست» بسیار غنی است و بن‌مایه هنری قوی‌ای دارد.

حضور نیروهای خادم الحسین(ع) در نجف اشرف

پیام مازند - شهرداری تهران به روال سال های گذشته، خدمات شهری اربعین حسینی (ع) را برعهده گرفته است. امسال اما پاندمی کرونا، این مراسم را دستخوش تحولاتی کرده و کشور عراق ۳۰هزار زائر بیشتر نپذیرفت و پیاده روی امسال اربعین با تعداد کمتری در حال انجام است. ۱۰۰ پاکبان در نجف اشرف مستقر و به دو گروه تقسیم شده و برای انجام مسئولیت در دو شیفت ۸ ساعته خدمت رسانی می کنند.

منطقه ۱۳ میزبان جاماندگان اربعین می شود

پیام مازند - منطقه ۱۳ شهرداری تهران در آستانه فرارسیدن اربعین حسینی و به رسم هر ساله در مراسم پیاده‌روی جاماندگان از سفر به کربلا، اقدام به برپایی موکب‌های عزاداری، غرفه‌های فرهنگی و پذیرایی از شرکت‌کنندگان می‌کند.

مدارس ابتدائی برای استقبال از دانش آموزان آماده شدند

پیام مازند - معاون اجتماعی فرهنگی منطقه ۲۰ گفت: طرح استقبال از مهر شامل فعالیت‌های مختلف عمرانی، ترافیکی، اجتماعی و امورشهری است که از سوی مدیریت شهری این منطقه برنامه ریزی و در مدارس ابتدائی اجرایی می‌شود.

مدیریت شهری ششم در ارتقای رضایت شهروندان تهرانی گام بردارد

پیام مازند - شهر: رئیس شورای فرهنگ عمومی استان تهران بیان کرد: امید است که شهرداری در این مقطع در ارتقای رضایت شهروندان تهرانی، ارائه خدمت به مردم، ارتقای ارزش‌های فرهنگی و دینی گام‌های بلندی بردارد و برگ زرین و درخشانی در تاریخ مدیریت شهر تهران ماندگار شود.

خدمت‌رسانی رایگان خط یک مترو و تاکسی‌ ون‌های مسیر پیاده‌روی جاماندگان اربعین

پیام مازند - شهر: شهرداری تهران قرار است با خدمت رسانی بیشتر از تجمع زیاد جلوگیری و از میزان تجمعات کاهش داده شود، همچنین در طول برگزاری مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی، استفاده از خط یک مترو و ون‌های سازمان تاکسیرانی در طول مسیر رایگان خواهد بود.

بررسی اقدامات شهرداری تهران در نجف اشرف

پیام مازند - شهر: دو عضو شورای شهر تهران از اقدامات شهرداری در نجف اشرف بازدید کرده و جزئیات این اقدامات را مورد بررسی قرار دادند.

زنگ مهر و ایثار در مدارس منطقه ۲ نواخته شد

پیام مازند - همزمان باآغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ مراسم نمادین نواختن زنگ مهر ۱۴۰۰ در دبستان شهید سلیمی جهرمی محله فرحزادباحضور حسن صفات شهردارمنطقه ، طالبی رییس آموزش و پرورش ، رشیدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر، سلطانی رئیس پلیس راهور و جمعی از معاونین و مدیران اجرا شد.

تجلیل از ایثارگران شاغل در شهرداری منطقه ۱۹

پیام مازند - شهردار منطقه ۱۹ همزمان با هفته دفاع مقدس با ایثارگران شاغل در منطقه دیدار و از ایثار و استقامت آنان در طول ۸ سال دفاع مقدس تجلیل کرد.

روزشمار بهره برداری از رزمایش هفته دفاع مقدس در منطقه ۴ تهران

پیام مازند - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ تهران با تشریح اقدامات صورت گرفته در احداث بزرگترین نمایشگاه هفته دفاع مقدس گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس از بزرگترین نمایشگاه و "رزم نمایش" دفاع مقدس در دانشگاه امام حسین(ع) رونمایی می شود.

افتتاح دومین سایت خودرویی واکسیناسیون در منطقه ۱۹

پیام مازند - دومین سایت واکسیناسیون خودرویی منطقه ۱۹ در مرکز خرید و فروش خودرو پونه واقع در بزرگراه آیت اله سعیدی با حضور شهردار تهران و جمعی از مسئولان ارشد شهرداری تهران افتتاح شد.

آماده باش ناوگان حمل و نقل عمومی برای ارائه خدمات به عزاداران اربعین حسینی

پیام مازند - به منظور خدمات رسانی به زائران و راهپیمایان اربعین حسینی، ناوگان حمل و نقل عمومی برای ارائه خدمت به زائرین و عزاداران در قبله تهران در آماده باش کامل هستند.

طنین زنگ مهر در مدرسه نابینایان خزائلی

پیام مازند - مراسم نمادین زنگ مهر با حضور شهردار منطقه ۷، رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران و جمعی از مدیران این منطقه با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار و با نواخته شدن زنگ مهر، سال تحصیلی ۱۴۰۰ همزمان با مدارس سراسر کشور در این منطقه آغاز شد.

۳۱ شهریور شلوغ‌ترین روز ترافیکی امسال بود

پیام مازند - شهر: هرساله همزمان با شروع پاییز و بازگشایی مدارس، ترافیک پایتخت نسبت به روزهای عادی افزایش می‌یابد. اما امسال باتوجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های تحصیل حضوری دانش آموزان و دانشجویان، وضعیت ترافیک متفاوت‌تر از قبل شیوع کرونا است.

گشایش یادواره‌ فرهنگی_هنری دفاع مقدس

پیام مازند - یادواره فرهنگی_هنری دفاع مقدس یادآور شور و حال آن دوران مقدس همزمان با نخستین روز هفته دفاع مقدس افتتاح شد.

برنامه‌های اداره کل آموزش های شهروندی متناسب با برنامه‌های آموزش و پرورش

پیام مازند - مجتبی دانشور مدیرکل آموزش‌های شهروندی درباره آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۱ گفت: برنامه‌های شهرداری تهران در حوزه آموزش‌های شهروندی به دانش آموزان متناسب با برنامه‌های آموزش و پرورش خواهد بود.

مسئول هماهنگی ستاد اربعین و گرامیداشت دفاع مقدس شهرداری تهران منصوب شد

پیام مازند - شهر: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری «مسئول هماهنگی، پیگیری و نظارت ویژه برنامه های شهردای تهران در برگزاری مراسم اربعین حسینی در کلانشهر تهران» و «مسئول هماهنگی، پیگیری و نظارت ویژه برنامه های شهردار تهران در خصوص هفته دفا مقدس» را منصوب کرد.

خدمات رسانی رایگان مترو به شرکت‌کنندگان در پیاده روی اربعین

پیام مازند - نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه اعلام کرد:‌ شهروندان و مسافرانی که در راهپیمایی اربعین در تهران شرکت می کنند می توانند از ابتدا تا پایان مراسم از تمامی ایستگاه های خط یی به صورت رایگان استفاده کنند.

آیین آغاز به کار و افتتاح ۲۶ مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹

پیام مازند - آیین آغاز به کار و افتتاح ۲۶ مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹ شامل ۱۶ مرکز ثابت و خودرویی و ۱۰ ون تجهیز شده جهت خدمت رسانی سیار به اقشار آسیب دیده اجتماعی توسط شهرداری تهران، با حضور دکتر زاکانی شهردار تهران، رییس شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران شهری در سوله مدیریت بحران منطقه ۱۷ برگزار شد.

زنگ مهر در غرب تهران نواخته شد

پیام مازند - با حضور علیرضا کاظمی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش، سید مصطفی موسوی، شهردار منطقه ۹ و جمعی از مدیران شهری، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در دبستان منیره عاصمی نواخته شد.

مراکز واکسیناسیون کووید ۱۹ در شمال تهران افزایش یافت

پیام مازند - شهرداری در کنار سایر دستگاه ها با احساس مسئولیت و اهتمام ویژه در زمینه توسعه مراکز واکسیناسیون، مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹ شرق منطقه یک در شهرک شهید محلاتی را همزمان با ۲۵ مرکز دیگر در شهر تهران، تقدیم عرصه عمومی خدمت به شهروندان نمود.

دیدار شهردار منطقه ۱۵ با خانواده شهدا

پیام مازند - شهردار منطقه ۱۵ از اجرای باشکوه ویژه برنامه های گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس در محله های این منطقه خبر داد.

برپایی موکب شرکت واحد به مناسبت اربعین

پیام مازند - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در آستانه اربعین حسینی از اجرای برنامه‌های این شرکت در سوگ حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) از جمله برپایی موکب به مناسبت اربعین خبر داد.

راه اندازی ۲۶ پایگاه ثابت و سیار واکسیناسیون در شهرداری تهران

پیام مازند - شهر: شهردار تهران با بیان اینکه شهرداری رویکرد جدیدی را برای به کارگیری همه ظرفیت های خود برای خدمت به مردم در پیش گرفته است، گفت: شهرداری تلاش کرد این ۲۶ پایگاه که به صورت ثابت و سیار است راه اندازی کند در مسیر پیش رو با همه دستگاه های خدمتگزار تعامل برقرار می کنیم و نزدیک به ۵۰ درصد از ۳۰۰ هزار دُز واکسن را در اینجا تزریق کند. امیدواریم بتوانیم این خدمت را توسعه دهیم و بتوانیم در ابعاد مختلف و فراتر از امر واکسیناسیون به مردم خدمت رسانی کنیم.

امیدواریم با توسعه خدمات وعده تبدیل شهرداری به نهاد خدمتگزار اجتماعی را محقق کنیم

پیام مازند - شهر: علیرضا زاکانی گفت: تلاش می کنیم با تکمیل ظرفیت هایی که در ستاد کرونا شهرداری راه‌اندازی شد توسعه واکسیناسیون را شروع کنیم و بعد آن فاصله گذاری هوشمند و ارائه سطح بالایی از خدمات اجتماعی را با مدیریت شهرداری ارائه کنیم.

گروه های آسیب پذیر را در محل اسکان آن ها واکسینه می کنیم

پیام مازند - شهر: سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: براساس برنامه ریزی ها قرار است گروه های آسیب پذیر مانند معتادان، کارتن خواب ها، معلولان، سالمندان و ایثارگران را در محل اسکان آن ها واکسینه کنیم.

ساختمان شهرداری منطقه ۱۶ به عکس شهدای کارمند شهرداری، مزین شد

پیام مازند - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶ صبح روز سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، با خانواده های شهدای شهرداری، همسر شهید کلاته و همسر و پسران شهید رعنایی مقدم دیدار کرد.

تداوم ارتباط شهرداری با نظام پزشکی تهران برای ارتقا سلامت شهروندان

پیام مازند - شهردار تهران با اشاره به رویکرد جدید مدیریت شهری مبنی بر شهروند محوری و مردم مداری در دوره جدید مدیریت شهری گفت: تداوم ارتباط با نظام پزشکی تهران بزرگ و انجام برنامه های مشترک به ارتقا سلامت شهروندان تهرانی کمک خواهد کرد.

ساير مطالب

توزیع 14 هزار بسته معیشتی طی رزمایش "شمیم حسینی" در مازندران

تسلیت درگذشت روانشاد ابوالحسن علاء پدرگرامی شاعرمعاصرافشن علاء

آیا امکان بازگشایی مدارس در سال تحصیلی پیش‌رو وجود دارد؟

125 مدرسه در مازندران در دست ساخت است

اصحاب رسانه مازندران در سوگ یک همکار باسابقه

برای نجات اقتصاد سینمای ایران باید جلوی پول‌های کثیف را گرفت

مشکلات اقتصادی و سلامت هنرمندان مهم‌ترین دغدغه اهالی تئاتر

ستاره‌ای که در تصادف جاده چالوس ابدی شد

ثبت نام دانش آموزان در مدارس مازندران تا کی ادامه دارد؟

حسین فلاحتی خبرنگار ایرنا و رئیس این خبرگزاری در خراسان شمالی درگذشت

تسهیل در پیاده روی اربعین مطالبه هیئت‌های مذهبی و جوانان است

افتتاح و تحویل 49 کلاس درس در مازندران

آرامش روحی در سایه انس با قرآن میسر می شود

خانه هنرمندان برای توسعه فرهنگی مازندران مطالبه‌گری کند

فراخوان دومین دوره بخش رسانه اشکواره حسینی منتشر شد

وزیر جدید با ریشه‌یابی و کارشناسی موثر، انصاف و عدالت مالی را در تئاتر برقرار کند

برگزاری مسابقات استانی قرآن کریم در مازندران

سازمان بسیج رسانه مازندران برای خبرنگاران دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند

وقتی شهریه مدارس برای پولدار‌ها هم استخوان زیر دندان می‌شود/ برنامه‌های اختیاری، پول‌های اجباری

آغاز مرحله دوم واکسیناسیون فرهنگیان

گیلماز چیست؟ / تفاوت‌های گویش شرقی و غربی مازنی

دست نوشته های مرحوم داوود رشیدی + تصاویر

آغاز یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در مازندران

برخی ها فرهنگ غلط را در جامعه روستایی تزریق می کنند

معلمان تازه نفس در راه مدارس مازندران

مصلی ها قلب فرهنگی شهر هستند

جشنواره منطقه ای مطبوعات استان های شمالی برگزار می شود

برگزاری آیین گرامیداشت شهید مستندساز هادی باغبانی و روز خبرنگار در بابلسر

یادی از شهیدحجت الاسلام والمسلمین سید عیسی نور موسوی

سیدجواد هاشمی ممنوع التصویر شد! شایعه یا واقعیت؟ + عکس

سومین سال برگزاری اجتماع بزرگ عاشورائیان حسینی در شهر امیرکلا

مرگ عجیب بازیگر مشهور هنگام فیلمبرداری

ناگفته های همسر الویس پریسلی: هرگز نمی خواستم به او خیانت کنم...

گردشگری ایران / دریاچه چورت کجاست؟

تخصیص 5 میلیارد اعتبار برای تالار مرکزی خرم‌آباد/ کتابخانه شهید باهنر بروجرد افتتاح می‌شود

مساجد کانون تجلی معنویات و اخلاقیات است

افزایش 104 درصدی جمع آوری زکات در مازندران

بالای منبر رفتن بهاره رهنما در شب عاشورا! + عکس

ثبت نام 94 درصد دانش‌آموزان پایه اول مازندران در سامانه سیدا

مساجد قرارگاه مهم فعالیت های تبلیغی و ترویجی

1400 کیلومتر عاشقی تا کربلا؛ حب الحسین یجمعنا

نقاشی‌ با قلمویی از جنس نور و آینه

پیش‌بینی سنجش بیش از 45 هزار کلاس اولی در مازندران

حمایت آنجلینا جولی از زنان و دختران افغان + عکس

امیرعلی مصدق درگذشت + علت فوت

تمدید زمان ثبت نام مدارس مازندران

ساماندهی خبرنگاران اقدام عاجل وزیر پبشنهادی ارشاد درحوزه رسانه باشد

گلایه عزاداران از ابلاغ عجیب استانداری در لغو مراسم تاسوعاوعاشورا

دیار علویان در سوگ سرور و سالار شهیدان

حال و هوای محرمی در «روز حسین»

چهل‎ منبر رسم دیرینه مردم خرم‎‌آباد در تاسوعای حسینی (ع)

فراری دادن صحرا کریمی از افغانستان + عکس

عاشورا به گفتمان جهانی تبدیل شده است

اتهام آزار جنسی به باب دیلن! + جزئیات بیشتر

آهنگساز بزرگ ایرانی درگذشت + بیوگرافی

فرشته طائرپور درگذشت + علت فوت و واکنش پرویز پرستویی

حاشیه های یک فیلم ایرانی در جشنواره فیلم اسرائیل + عکس

برپایی روضه‌ در مقابل منازل والدین شهدای دانش‌آموز در مازندران

اینجا عشق به حسین(ع) خاموش شدنی نیست

مراسم اماکن سرپوشیده حرم مطهر رضوی لغو شد

نورِ کم توجهی به بازار عکس اصفهان

ضرورت بازگرداندن برگزاری کلا‌س‌های پیش‌دبستانی به مؤسسات قرآنی

برپایی روضه‌های خانگی؛ دغدغه اصلی گروه جهادی بقیه‌الله

برگزاری نهمین پویش مجازی احلی من العسل در مازندران

نور عشق به سالار شهیدان/ شور عاشقی در عزاداری‌های حسینی

مدارس بخش کجور به صورت حضوری برگزار می شود

استانداردسازی بیش از 353 کلاس درس در نور آباد / افتتاح 7 مدرسه در الشتردر سال تحصیلی جدید

ترکیب‌بند «مستشار نظامی» برای حضرت علی اصغر (ع)+ صوت

علی سلیمانی درگذشت + علت فوت و توضیحات سیدجواد هاشمی

شهره لرستانی در بخش مراقبت های ویژه + جزئیات بیشتر

دسته‌ روی در خیابان‌ ها ممنوع شد

از پردیس پورعابدینی تا سارا حاتمی: دختران آینده دار سینمای ایران + عکس

معرفی برگزیدگان مرحله استانی بیست و سومین جشنواره قصه گویی مازندران

مرگ دختر عکاس در رودبار ابهام‌ آمیز شد

جشنواره ملی مهدوی در مازندران برگزار می‌شود

82درصد از فرهنگیان مازندران واکسینه شدند/ بازگشایی مدارس منوط به دستورالعمل ستاد کرونا

بازگشایی مدارس منوط به تصمیم ستاد کرونا

از سینا سرلک تا شادمهر: خواننده هایی که مهاجرت کردند

سریال "زخم کاری" را پاره پاره کردند! آیا مهدویان شیطنت کرده؟ + عکس

روزشمار شب‌ های ماه محرم؛ شب دوم و ورود به کربلا

بازیگر جوان "آقازاده" مجری برنامه محرمی شد! + عکس

بیش از 90 درصد نیت واقفین درخصوص عزاداری سیدالشهدا است

قراخیل قائمشهر برگزیده روستای قرآنی کشور در سال 1400

انقلاب اسلامی امتداد محرم

عزاداری محرم در مصلی بابل

خبرنگاران حوزه دفاع مقدس مازندران در یادمان شهدای گمنام تجلیل شدند

عاشورا یک مکتب جاودانه در تاریخ

اکبررجب پورپیشکسوت رسانه بابل دراستاه روزخبرنگار بعلت بیماری کرونا دربیمارستان روحانی بابل درگذشت

پرچم 1000 متری «یا حسین» بر فراز شهر تهران به اهتزاز درآمد

برای هنرمند تره هم خرد نمی‌کنند

بازگشایی کتابخانه حضرت مهدی (عج) خرم آباد در آینده نزدیک

امیر جعفری با چهره ژولیده و درویش مسلک + عکس

انعقاد تفاهمنامه همکاری جهاد دانشگاهی با مرکز خدمات حوزه علمیه مازندران

مازندران حسینیه محبان الحسین (ع)/ به وقت محرم

آخرین خبر از وضعیت اعزام زائران ایرانی به کربلا

مداحان به معیارهای اعلام شده در اشعار و مدیحه ها توجه کنند

مداحان به معیارهای اعلام شده برای اشعار و مدیحه ها توجه کنند

مازندران حسینیه محبان الحسین (ع) به وقت محرم

مازندران حسینیه محبان الحسین (ع)/ برگزاری عاشقانه‌ترین آئین‌ها

اعلام حمایت شهرداری بابل از هیئات مذهبی