پیام مازند

آخرين مطالب

شهرداری تهران

نخستین مرکز جامع تخصصی طب کار شهرداری تهران افتتاح می شود

پیام مازند - شهر: نخستین مرکز جامع تخصصی طب کار در شهرداری تهران که می تواند خدمات مختلفی را در این حوزه برای کارکنان شهرداری و دیگر نهادها ارائه کند، به زودی به بهره برداری می رسد.

«سوگ آنلاین» تألمات داغداران کرونا را کاهش داد

پیام مازند - شهر: برگزاری مراسم «سوگ آنلاین» روش جایگزینی بود برای برگزاری مراسم و مناسک سوگواری خانواده متوفیان در شرایط شیوع ویروس کرونا. تاکنون ۲۲۷ مراسم سوگ آنلاین اجرا شد که ۱۰ هزار و ۴۸۳ نفر در آن شرکت کردند.

حضور همه جانبه شهرداری منطقه ۱۸ در تحقق حماسه حضور

پیام مازند - سید محمد فیاض شهردار منطقه ۱۸ تهران از فعالیت مدیریت شهری تهران با نصب بنرهای مناسبتی موضوع انتخابات و حضور حداکثری در راستای بالا بردن مشارکت عمومی خبر داد.

حمایت شهرداری تهران از شرکت‌های نوآور و فعالیت‌های فناورانه

پیام مازند - شهر: شهرداری نیازمندی‌های فناورانه‌اش را با هدف پاسخگویی پارک‌های علمی و فناوری منتشر کرده است. در هر موردی هم شرکت‌های نوآور بتوانند مشکلات شهرداری در حوزه مدیریت شهری را حل کنند مورد حمایت شهرداری قرار می‌گیرند.

پیشرفت ۶۶ درصدی در پروژه های منطقه ۱۸ محقق شده است

پیام مازند - نشست بررسی پروژه های توسعه محلی منطقه ۱۸ شهرداری تهران با حضور سید محمد فیاض شهردار، معاونین، مدیران و شهرداران نواحی با موضوع بررسی فرآیند پیشرفت پروژه های شهرداری منطقه ۱۸ برگزار شد.

در گذشته به فعالیت های استارتاپی نگاه تجاری می شد

پیام مازند - شهر: زمانی شهرداری به فعالیت‌های استارتاپی و نوآورانه مانند فعالیت‌های تجاری نگاه می‌کرد؛ اما در این دوره، شهرداری شاید جزو نخستین دستگاه‌هایی بود که نیازهای فناورانه‌اش را به نمایش گذاشت و یا منتشر کرد.

کاهش فوتی های حوادث رانندگی در منطقه ۱۷

پیام مازند - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۷ از شناسایی و ایمن سازی ۱۴ نقطه پرحادثه ترافیکی در منطقه۱۷ خبر داد، گفت: خوشبختانه با رفع نواقص این نقاط شاهد کاهش حوادث رانندگی منجربه فوت هستیم.

مرکز نوآوری رسانه همشهری راه اندازی شد

پیام مازند - شهر: نخستین مرکز نوآوری رسانه‌ کشور با همکاری «پارک علم و فناوری دانشگاه تهران » و « موسسه همشهری » و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه‌اندازی شد.

تعویض پسماند خشک با اسباب بازی کودکان در منطقه ۹

پیام مازند - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۹ با اشاره به اجرای طرح کاپ از راه اندازی اولین مرکز تعویض پسماند خشک با اسباب بازی کودکان در شهر تهران، در خیابان سی متری جی خبر داد.

اجرای عملیات بهسازی عوارضی تهران قم

پیام مازند - شهردار منطقه ۱۹ از بهسازی مسیر تردد خودروها جنب عوارضی قم در قالب اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت خبر داد.

دیوارهای چشم نواز در منطقه ۷

پیام مازند - با هدف افزایش زیبایی و ایجاد منظر شهری شاد و رنگی در راستای طرح "رنگ در شهر" اجرای نقاشی های دیواری در معابر منطقه ۷ انجام شد.

آغاز عملیات مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای پل تقاطع یادگار امام(ره) با مرزداران

پیام مازند - مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از آغاز عملیات مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای پل تقاطع غیر همسطح بزرگراه یادگار امام (ره) با بلوار مرزداران خبر داد.

امیدواریم با چهره معتدل آقای رییسی مشکلات اقتصادی مردم حل شود

پیام مازند - رییس شورای اسلامی شهر تهران انتخاب آیت الله رییسی به عنوان رییس جمهور منتخب مردم را تبریک گفت و افزود: امیدواریم همه جریان ها سیاسی و نخبگان از رییس جمهور منتخب برای حل مشکلات مردم حمایت کنند.

فروش آنلاین؛ پاشنه آشیل عملکرد شهروند و سازمان میادین میوه و تره بار در کرونا

پیام مازند - اولین کسانی که زنگ خطر کرونا را شنیدند و به کمک شهر شتافتند، نیروهای شهرداری تهران بودند؛ همان ها که در تعطیلات نوروز ، ۲۴ ساعته کوشیدند موج کرونا را کنترل کنند. سازمان پیشگیری و مدیریت بحران، نقش راهبری و هدایت سازمان های شهری را بر عهده داشت و علاوه بر این نقش پشتیبان را برای مدافعان سلامت ایفا کردند

اصلاح ۳۲ محمل فساد در شهرداری تهران

پیام مازند - شهر: آمار نشان می‌دهد؛ در دوره مدیریت جدید شهری، ۲ معاونت ادغام و ۱۴ مورد اصلاح ساختار صورت گرفته ۳۲ فرایند محمل فساد اصلاح شدند این امر سبب شده تا کارایی شهرداری تهران از ۵۳ به ۶۵ درصد افزایش پیدا کند.

اجرای ویژه برنامه های هفته ملی بدون دخانیات در منطقه ۷

پیام مازند - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۷، از ویژه برنامه های هفته ملی بدون دخانیات به منظور ارتقاء افکار عمومی درخصوص شناخت مضرات استعمال دخانیات و اهمیت ترک صنایع دخانی در سطح محلات این منطقه خبر داد.

غبارروبی حرم امامزاده حسن(ع)

پیام مازند - به مناسبت در روز ملی تکریم و بزرگداشت امامزادگان غبارروبی حرم حضرت امامزاده حسن(ع) با حضور شهردار منطقه۱۷ به اجرا درآمد.

پنجمین بزرگداشت شهید ذاکر حسینی برگزار شد

پیام مازند - شهردار منطقه ۵ در مراسم پنجمین سالگرد شهید مدافع حرم جاوید اثر "مهدی ذاکر حسینی" با بیان اینکه همه کسانی که دستشان در کار هست متوجه حق الناس و بیت‌المال باشند گفت: این شهدا که جانشان را برای ماندن اسلام، انقلاب و ایران هدیه کردند ، حفظ و حراست از اقدام آنها حق الناس است.

مرمت سر در تاریخی گاراژ رحیمی در مرکز شهر تهران آغاز شد

پیام مازند - شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: با هدف حفظ بناهای ارزشمند قدیمی و زیبا سازی منظر شهری، مرمت سردر و دالان داخلی گاراژ رحیمی در خیابان ایروانی با قدمت دوران پهلوی که دارای نمای تاریخی واجد ارزش است؛ آغاز شد.

دیدار شهردار منطقه با ۴ فرزند شهید

پیام مازند - شهردار منطقه ۱۷ گفت: خدمت در دارالشهدای تهران افتخار و توفیقی است که نصیب خادمین ایثارگران در دارالشهدا شده است

پاکسازی دیواره های منطقه ۴ پس از انتخابات ۱۴۰۰

پیام مازند - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از شستشو و آراستگی معابر و دیواره های شهری پس از پایان زمان رسمی رای گیری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

پاکسازی معابر منطقه ۱۵ از پوستر های تبلیغاتی انتخابات

پیام مازند - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۵ گفت: ۱۰۵ هزار متر مربع از جداره های نواحی هفتگانه منطقه ۱۵ پس از پایان سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس خبرگان و مجلس اسلامی از پوسترهای تبلیغاتی پاکسازی شد.

جلسه مشترک مدیران برقی و شهری در منطقه۲۱

پیام مازند - طی جلسه ای با هدف ارتقای وضعیت خدمات رسانی به شهروندان در سطح منطقه۲۱ درباره موضوعات مهمی مانند روشنایی معابر شریانی درجه یک بحث و تبادل نظر شد.

تسریع عملیات احداث مسیرهای "به راه" در منطقه ۸

پیام مازند - مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان ها و مناطق شهرداری تهران، بر لزوم تسریع پروژه های بهسازی معابر پیاده رو و احداث مسیرهای دوچرخه در محدوده منطقه ۸ تاکید کرد.

بررسی نقش و جایگاه دفاتر توسعه محلی

پیام مازند - در جلسه ای با حضور اعضاء شورای اسلامی شهر تهران، نقش و جایگاه دفاتر توسعه محلی مورد بررسی قرار گرفت.

۹۰ درصد از تبلیغات انتخاباتی سطح شهر پاکسازی شد

پیام مازند - شهر: مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران گفت: حجم قابل توجهی از تبلیغات را پاکسازی شده و در بسیاری از نقاط حتی اثرات باقیمانده تبلیغات حتی به صفر رسیده است. البته کماکان نیز در نقاطی که اثراتی باقیمانده، لکه گیری و پاکسازی در حال انجام است.

حضور شهردار تهران در انتخابات ۱۴۰۰

پیام مازند - پیروز حناچی شهردار تهران، صبح ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ با حضور در مسجد النبی(ص) در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره مجلس شورای اسلامی، میان دوره ای مجلس و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری، به همراه خانواده شرکت کرد.

معابر و دیوارهای شهری منطقه ۶ از تبلیغات انتخاباتی پاکسازی شد

پیام مازند - فرزاد هنرور سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ گفت: پاکسازی سطح منطقه از تبلیغات نامزدهای انتخابات، پس از اعلام پایان رای گیری از سوی نواحی شش گانه قلب پایتخت انجام شد.

اختصاص بخش کرونا در سامانه ۱۳۷/ پیشتیبانی از دورکاری ۲۲ هزار کارمند شهرداری

پیام مازند - شهر: کرونا شهروندان را خانه‌نشین کرد اما؛ شهرداری تهران زیرساخت‌هایی فراهم کرد تا این خانه‌نشینی هم ارایه خدمات غیرحضوری و هم دورکاری کارکنانش را تسهیل کند.

نازی آباد؛ از حضور نازی ها تا پیشکشی برای نازخاتون

پیام مازند - شهر: نازی آباد یکی از محلات قدیمی تهران است که قدمت آن به ۲۰۰ سال قبل باز می گردد، پیشینه نام این محله، مربوط به حضور آلمانی‌ها در ایران است. آلمانی‌ها طی جنگ جهانی دوم مشغول به ساخت بخشی از محله نازی آباد و کارخانه سیلو بودند، بنابراین به دلیل اسکان آلمانی ها و یاد و خاطره اقدامات آن ها، این محله به نازی‌آباد معروف شد.

ساعت کار مترو تهران تا ۱۲ شب افزایش یافت

پیام مازند - شهر: ساعت کار مترو تهران و حومه تا آخرین زمان رای گیری یعنی ۱۲ شب تمدید شد و علاوه بر این ۱۲ ایستگاه مترو هم دارای شعب اخذ هستند.

اتوبوس‌های شهری محلی برای اخذ رأی انتخابات

پیام مازند - شهر: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه از در اختیار قرار دادن اتوبوس‌های شهری به فرمانداری و ستاد انتخابات به منظور محلی برای اخذ رأی شهروندان خبر داد.

منطقه ۱۵ میزبان جشنواره شادستان تهران ۱۴۰۰

پیام مازند - شهردار منطقه ۱۵ از برگزاری ویژه برنامه های «جشنواره شادستان» همزمان با فرارسیدن دهه کرامت و ولایت و تقارن آن با آغاز فصل تابستان به منظورغنی سازی اوقات فراغت شهروندان با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی خبر داد.

حضور شهردار تهران در مسجد النبی برای شرکت در انتخابات

پیام مازند - شهردار تهران صبح امروز با حضور در مسجد النبی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره مجلس شورای اسلامی، میان دوره ای مجلس و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری شرکت کرد.

برگزاری ویژه برنامه های ورزشی منطقه ۴ تهران در دهه کرامت

پیام مازند - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ از برگزاری رقابتهای متنوع ورزشی بانوان و دختران در دهه کرامت از ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) تا ولادت امام رضا (ع) در محلات ۲۰ گانه خبر داد .

ساير مطالب

برپایی گذر نشاط در بوستان پیروزی منطقه 13

اکران 225 سازه ثابت و موقت برای انتخابات 28 خرداد در منطقه 4

افتتاح 2 ایستگاه مترو دیگر تا پایان عمر مدیریت پنجم شهری پایتخت

واکسیناسیون رانندگان حمل و نقل عمومی پیگیری می شود

تهران را در دوره پنجم مدیریت شهری 42 درصد ارزان تر اداره کردیم

3 درخواست مهم مدیریت شهری در حوزه حمل و نقل عمومی از رییس جمهور

امام: ایستگاه مدافعان سلامت جزو ایستگاه‌های پر تردد خواهد بود

ویژه برنامه های دهه کرامت و تکریم دختران

اراده شهر برای حفظ تهران

شهرداری گواهینامه استقرار نظام مدیریت محیط زیست را دریافت کرد

مجهزترین مجتمع دندانپزشکی در منطقه13 به بهره‌برداری رسید

حفر چاه جذبی جدید برای کنترل رواناب های بزرگراه آزادگان

ضرورت رعایت حریم مترو در ساخت و سازها

کوهسار قطب گردشگری تهران می شود

غربالگری سلامت روان کارکنان شهرداری منطقه 14 آغاز شد

رسیدگی ویژه به تخلفات مجتمع صنعتی آهن مکان

توانمندسازی کودکان کار در اولویت منطقه2

آغاز برنامه های «شادستان تهران 1400» با رعایت پروتکل های بهداشتی

واکاوی دو دهه تجربه مردم سالاری محلی در ایران

بهره برداری رسمی از ایستگاه مدافعان سلامت؛ 27 خرداد 1400

جزئیات استفاده از کارت های تکریم سالمندی

افزایش 15 درصدی تفکیک در مرکز بازیافت پسماندهای شهری

361 مورد تماس با موضوع تأخیر اتوبوس بخش خصوصی

افزایش نشاط اجتماعی و بازیابی سرمایه های فرهنگی در تابستان پایتخت

مشکل بیمه تاکسیرانان تهران رفع شد

واریز مابه التفاوت دریافتی 2 ماهه به حساب رانندگان خودرو سرویس

اسکوترهای برقی دریاچه شهدای خلیج فارس، در رکاب دختران محجبه

عدم فعالیت 30 درصد از اتوبوس‌های بخش خصوصی به دلیل کرونا

توسعه متروی تهران؛ ایستگاه شهرک آزمایش

خبر ذخیره‌سازی شده توسط علی عارفی فرد (ali arefi) در تاریخ 000326-08:53

نمایش پوسترهای «مقابله با کار کودک» در فضاهای عمومی

برنامه های روز ملی گل و گیاه ویژه کودکان جنوب تهران

تابلو نام شهیدان بهسازی می شود

امکان فعالیت سالن های ورزشی در اماکن مسکونی

بهسازی لوله آب شرب ساکنان منطقه 17

تصفیه خانه آتی ساز راه اندازی شد

توزیع جعبه های سلامت در روستاهای حریم تهران

نیازهای کودکان باید در اولویت حکمرانی شهری قرار گیرد

طرح نصب پارکینگ دوچرخه برای شهروندان در منطقه 16

تشکیل و سازماندهی تیم‌های سبک جستجو و نجات شهری

‎سند طرح مدیریت بهره وری بوستان های چهار گانه جنگلی شمال تهران امضا شد

جایگاه خطیر شهرداری در پاسداشت از مواریث تاریخی شهرها

باید جایگاه کن را در مقیاس استانی دید

رکاب زنی شهردار و مدیران شهری منطقه 21 در سه شنبه های بدون خودرو

شهر در آستانه انتخابات 1400

الگوبرداری شهرهای کشور از خودرو ضد عفونی آتش نشانی

جمع آوری بیش از 10 تن خاک و نخاله تخلفی از منطقه 4 پایتخت

منطقه 7 رتبه برتر عملکرد مالی را کسب کرد

آغاز طرح مبارزه غیرشیمیایی با آفت درختان کاج

افتتاح سکوی شهروندی منطقه 13

بررسی راهکارهای توسعه ظرفیت های گردشگری در منطقه 21

مانور آبگرفتگی و سیلاب در کانال سرخه حصار

ویژه برنامه روز جهانی منع کار کودکان در مرکز ایلیا

اجرای طرح باغچه همسایگی در شهرک پردیسان منطقه 2

برپایی شور و نشاط با اجرای پویش «دوشنبه های ورزشی»

مهار بلند مرتبه سازی/ تکمیل لوپ مترو در تهران/ چابک سازی نیرو بدون تعدیل

ابلاغ طرح بازآفرینی محور فدائیان اسلام

نصب 62 آسانسور و 280 پله‌برقی در ایستگاه‌های مترو

اولین جلسه کمیته پدافند غیرعامل منطقه21 برگزار شد

یگان حفاظت شهرداری تهران بازوی مدیریت شهری است

موزه ها نیازمند مسیری برای پیشرفت/ موزه ها نیازمند مدیریت واحد

اقدامات آموزشی شهرداری تهران در مقابله با کرونا

اجرای عملیات چسب محافظتی به تنه درختان طولانی ترین خیابان پایتخت

گورستانی به قدمت تاریخ

ورزش پایتخت به استقبال دهه کرامت می رود

تغییر نام ایستگاه مترو بیمارستان امام خمینی(ره) به مدافعان سلامت

انتقال کودکان کار از خیابان به پشت خیابانها خطرناکتر است

شهرداری پویش ممنوعیت سوء استفاده از کودکان را ساماندهی می کند

برپایی مرحله سوم پویش موتور سوار خوب در منطقه 21

قطعی سیستم معاینه فنی کشوری بوده است

تشییع و تدفین دو شهید گمنام دفاع مقدس در بوستان شهید منفرد نیاکی

قددرانی از دختر شهید مدافع حرم

ممنوعیت ورود مبتلا به کووید 19 به شهرداری منطقه 4

گذر نشاط در شهربانوی بوستان ولایت برپا می شود

آغاز ویژه برنامه های فرهنگی، هنری، ورزشی در محله های مرکزی

حضور رییس سازمان فرهنگی هنری در سامانه 1888

اجرای ویژه برنامه های «دختران شهر تهران» در منطقه 15

افتتاح نیروگاه خورشیدی در ساختمان شهرداری منطقه 17

چالش «نقش و چرخ» با موضوع آزاد برگزار می‌شود

برگزاری جشنواره ورزشی تفریحی برای کودکان کار

برگزاری مجموعه‌ برنامه‌های «خورشید و ماه» ویژه دهه کرامت

نشست مجمع خیرین منطقه 17 با شهردار دارالشهدای تهران

افتتاح مرکز دست آفرین و کوچه دوستی در منطقه 7

شهر حق همه کودکان است

نقص فنی دو رام قطار در خط 1 مترو

امیدوارم شاهد مشارکت بالای مردم در انتخابات باشیم

تلاش برای گشایش ترافیکی در فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی

از تشکیل کارگروه پنجگانه تا تعامل همه جانبه با ستاد مقابله با کرونا

تخصیص 160 میلیارد تومان برای خرید 50 دستگاه اتوبوس برقی تا پایان هفته جاری

آیین افتتاحیه سه طرح مدیریت پسماند در منطقه 5

اجرای طرح هوشمندسازی چاه‌ها در منطقه 7

آیین اختتامیه یادبود 17000 زن شهید، جانباز و آزاده برگزار شد

تجلیل از جانبازان منطقه 8

بازپیرایی فضای سبز 20 مدرسه در محدوده منطقه 15

کاهش 30 درصدی تلفات جانی در تصادفات شمال تهران  با همکاری پلیس راهور

برپایی گذر نشاط در بوستان حدیدچی

نخستین خانه محیط زیست شرق تهران در منطقه 14 افتتاح شد

اجرای 36 طرح نگهداشت شهر در 9ماه گذشته

راه اندازی نخستین مرکز گلماند منطقه 9

پیشرفت 70 درصدی «به راه» آزادی- دماوند