پیام مازند

آخرين مطالب

وزارت رفاه

ابلاغ مصوبه افزایش ۳۹ درصدی مستمری بازنشستگان مشمول قانون تامین اجتماعی توسط معاون اول رئیس جمهور

پیام مازند - با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه هیئت وزیران در مورد افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۰ توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.

مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت کار خبر داد: بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور تشکیل شد

پیام مازند - مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور، با موضوع فعالیت تولید برق خبر داد.

مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت کار خبر داد: تجدید انتخابات تشکل های کارگاهی در دو ماه آینده

پیام مازند - مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از امروز ظرف حداکثر دو ماه، انتخابات تشکل های کارگاهی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی تجدید می شود.

مدیر کل امور بین الملل وزارت کار خبر داد: یادداشت تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان امضا شد

پیام مازند - علی حسین شهریور از امضای یادداشت تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان توسط " محمد شریعتمداری " وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و "دنیستا ساچوا" وزیر کار و سیاست های اجتماعی بلغارستان خبرداد.

وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی در حوزه کار، اشتغال و ایمنی برگزار می‌کند: جشنواره عکس کارا

پیام مازند - رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی از برگزاری نخستین جشنواره عکس کارا در راستای اهداف اجتماعی و فرهنگی این وزارتخانه با محورهای گوناگون پیرامون مقوله کار, اشتغال و ایمنی در محیط کار خبر داد.

گزارش نوروزی شریعتمداری | تدوین۲ هزار استاندارد جدید مهارتی و ایجاد ۱۴۰۰ مرکز جدید آموزش،مهمترین اقدام در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای

پیام مازند - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری تدوین۲ هزار استاندارد جدید مهارتی در سازمان فنی و حرفه‌ای در سال گذشته برای مشاغل و ارزیابی آنها نسبت به ۴۵٠٠ استاندارد در کل ایام گذشته و نیز توجه به آموزش مهارت همپای تحولات دنیای کار و ایجاد ۱۴۰۰ مرکزجدید آموزش جوار کارگاهی را از جمله اقدامات مهم سازمان آموزش فنی و حرفه ای عنوان کرد .

شریعتمداری اعلام کرد : آغاز صدور کارت اعتباری خرید با وثیقه سهام عدالت یا یارانه

پیام مازند - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از آغازصدور کارت اعتباری خرید با هدف افزایش قدرت خرید مردم و با توثیق سهام عدالت یا یارانه از سوی بانکها خبر داد.

گزارش نوروزی شریعتمداری | یافتن راهکارهای عملی کوتاه مدت اقتصادی با محوریت معاون اقتصادی در ده استان

پیام مازند - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و تعیین نمایندگان ویژه وزیر در مناطق دارای نرخ بیکاری بالا و نیز یافتن راهکارهای عملی کوتاه مدت را از جمله کارهای مهمی بیان کرد که در ماههای پایانی دولت با محوریت معاون اقتصادی در ده استان در حال انجام است.

شریعتمداری اعلام کرد : آغاز صدور کارت اعتباری خرید با توثیق سهام عدالت یا یارانه

پیام مازند - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از آغازصدور کارت اعتباری خرید با هدف افزایش قدرت خرید مردم و با توثیق سهام عدالت یا یارانه از سوی بانکها خبر داد.

۶۰ درصد شکایات کارگری در اردبیل به صورت الکترونیکی رسیدگی شد

پیام مازند - مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل گفت: طی سال گذشته حدود ۶۰ درصد پرونده‌های شکایت کارگری و کارفرمایی در هیات‌های تشخیص به صورت الکترونیکی رسیدگی شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تقویت اعتماد عمومی و عزم جدی مسئولان لازمه تحقق شعار سال است

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان توجه به مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی،تکیه بر دانش و فناوری بومی و حمایت از اشتغال های پایدار از طریق ایجاد و توسعه تعاونی های کارآمد و دانش بنیان را از مؤلفه‌های مهم در راستای تحقق اهداف کشور در سال جاری عنوان کرد.

گام بلند دولت تدبیر برای اشتغالزایی در استان قزوین

پیام مازند - دولت تدبیر و امید در هشت سال خدمت خود،گام های بلندی را برای اشتغالزایی و حمایت از بنگاه های اقتصادی در استان قزوین برداشته و برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی کارجویان و کارفرمایان با برنامه ریزی اقدام کرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: نظارت بعد از ارائه تسهیلات اشتغال روستایی و توانمندسازی شاغلین ضروریست

پیام مازند - اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با حضور در فرمانداری دامغان با فرماندار این شهرستان دیدار و گفت وگو کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: شنیده شدن صدای کارگران از راهکارهای قدرتمندشدن تشکلهاست

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با اشاره به تشکیل و آغاز فعالیت انجمن صنفی دستیاران و منشی های پزشکان در یزد گفت: شنیده شدن صدای کارگران و کیفی کردن فعالیت آنها از راهکارهای قدرتمندشدن تشکلها است.

بررسی ۶۲۲۸ پرونده درخواست بیمه بیکاری در استان خراسان جنوبی

پیام مازند - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی در تشریح خدمات اداره کل در حوزه بیمه بیکاری در ایام شیوع کرونا در سال از برقراری بیمه بیکاری برای ۵۵۲۹ نفر در سال ۱۳۹۹ خبر داد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: تحقق شعار «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» نیازمند اراده جمعی همه است

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با تأکید بر تلاش برای تحقق شعار سال افزود: اشتغال و تولید و حمایت از نیروی کار مهمترین عامل در تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در نامگذاری سال جاری است.

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان خبر داد: پرداخت تسهیلات کم بهره به کسب و کارها و طرح های نوآور و خلاق

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای تحقق شعار سال، این اداره کل با همکاری صندوق کارآفرینی امید به کسب و کارها و طرحهای نوآور و خلاق متناسب با پتانسیل ها و نیازهای استان تسهیلات کم بهره پرداخت می کند.

کارت اعتباری خرید در اختیار مشمولان سهام عدالت و یارانه بگیران معیشتی قرار می گیرد+ فیلم

پیام مازند - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به طرح اعطای کارت اعتباری خرید به مردم گفت: در مرحله نخست، مشمولان سهام عدالت و یارانه معیشتی این کارت را دریافت می کنند.

۱۲۲ میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سال گذشته نزدیک ۱۲۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی برای جبران خسارت کرونا به کسب و کارهای مختلف در این استان پرداخت شد.

۸۸ هزار خانوار روستایی و عشایری کرمانشاه عضو صندوق بیمه اجتماعی هستند

پیام مازند - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه با اشاره به این که ۸۷ هزار و ۸۶۰ خانوار بیمه شده زیر پوشش این صندوق هستند، گفت: از این تعداد ۲ هزار و ۶۴۶ خانوار از این صندوق مستمری‌ دریافت می‌کنند.

آمادگی بانک های زیرمجموعه وزارت کار جهت تحقق شعار سال در کهگیلویه و بویراحمد

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانک های زیر مجموعه وزارت تعاون کار آماده پشتیبانی و رفع موانع تولید در مراکز تولیدی وصنعتی استان هستند.

فاز اول تولید پنیر سیاهمزگی شرکت پگاه گیلان رونمایی شد

پیام مازند - مشاور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: با تلاش و برنامه ریزی مشخص باید تولید محصولات باکیفیت جدید و متناسب با پسند و ذائقه مردم، به عنوان اولین اولویت در دستور کار شرکت پگاه گیلان قرار گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: پیشبرد سیاست‌های کلان نظام و دولت حول اهداف شعار سال وظیفه همگانی است

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نخستین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دهگلان در سال جاری با اشاره به شعار تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: در آخرین ماه های خدمتگزاری دولت تدبیر و امید، همه ما مسئولان موظف و مکلف به پیشبرد سیاست ها و رسالت های کلان نظام و دولت حول اهداف این شعار هستیم.

بررسی ۱۴۶۲ درخواست متقاضیان مشاغل سخت و زیان آور در خراسان جنوبی

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی از ۱۶۲۵ درخواست واصله از سوی متقاضیان و از طریق سامانه الکترونیکی به دبیرخانه مشاغل سخت و زیان آور در سال ۱۳۹۹ خبر داد و افزود: درخواست های مذکور در قالب ۲۸۵۹ کارگاه و ۳۹۳۵ عنوان شغلی بوده که در مجموع پس از روال اداری مربوطه ۱۴۶۲ درخواست در ۷۳ جلسه کمیته بدوی و تجدید نظر استانی طرح و بررسی شده است .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی از اولویت های ایجاد اشتغال است

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: با حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی ضمن حفظ اشتغال، اولویت های ایجاد اشتغال را نیز فراهم می کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: نقشه راه تحقق شعار سال تدوین خواهد شد

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: نقشه راه شعار سال جدید با محوریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به زودی تدوین و جهت اجرا ابلاغ خواهد شد.

بیش‌از ۱۸ هزار نفر در سیستان و بلوچستان مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را فرا گرفتند

پیام مازند - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: توسعه آموزش‌های مهارتی رایگان به صورت جدی در دستور کار قرار دارد که در همین راستا سال گذشته ۱۸ هزار و ۵۴۲ نفر در بخش دولتی مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را در این استان فرا گرفتند.

توئیت شریعتمداری درباره FATF: آیا مخالفان حجم خسارت را می دانند ؟

پیام مازند - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری درباره FATF تاکید کرد: اردیبهشت سال ۹۰ وزیر وقت اقتصاد نوشتFATF ضروریست تصویب شود اعتراضی نشد.اما تا هشت وزیر این دولت نوشتند و توجه به منافع ملی را تاکید کردند چه صداهایی که بلند نشد!

تشکیل ۶۵ تعاونی جدید در لرستان

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: در سال ۹۹ بیش از ۶۵شرکت تعاونی در حوزه های مختلف استان تشکیل شده است.

پرداخت کمک هزینه یارانه دستمزد به بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در هرمزگان

پیام مازند - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای اجرای طرح یارانه دستمزد، تاکنون به ۲ هزار و ۵۳۹ نفر در استان، کمک هزینه یارانه دستمزد به مبلغ بیش از ۱۴ میلیارد ریال پرداخت شده است.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر: بیش از ۳۲ هزار نفر در استان بوشهر مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را فرا گرفتند

پیام مازند - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: سنگ زیربنای موفقیت درک ارزش مهارت‌ها در کنار باور و پشتکار است و در همین راستا در سال گذشته ۳۲ هزار و ۱۴۵ نفر در دو بخش دولتی و خصوصی مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را در ۱۰ شهرستان استان بوشهر فرا گرفتند.

مشکلات تعاونی های مرزنشین هرمزگان بررسی شد

پیام مازند - در نشستی با حضور مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، نماینده سازمان معدن و تجارت و تعدادی از مدیران عامل شرکتهای تعاونی مرزنشینان استان، مسائل و مشکلات این تعاونی ها بررسی شد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی:فرهنگ خدمت صادقانه، صحیح و شفاف به مردم سرلوحه تمامی امور خواهد بود

پیام مازند - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: قطعاً در سال جدید فرهنگ خدمت صادقانه،صحیح و شفاف به مردم سرلوحه تمامی امور خواهد بود.

طرح‌های مشاغل خانگی در خراسان شمالی ۵۴۰ میلیارد ریال تسهیلات گرفتند

پیام مازند - معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: طرح های مشاغل خانگی در استان از آغاز اجرای این طرح در سال ۹۰ تا پایان سال گذشته، ۵۴۰ میلیارد ریال تسهیلات گرفتند.

نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به بوشهر: حفظ فرصت های شغلی و توسعه اشتغال نیروی کار جدید از اولویت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

پیام مازند - مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: رفع مشکلات بنگاههای اقتصادی مشکل دار و گره گشایی و تسهیل امور آنان برای صیانت از نیروی کار، حفظ فرصتهای شغلی و توسعه اشتغال نیروی کار جدید از اولویت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

اشتغال بیش از ۲۳۰۰ نفر با طرح پرداخت یارانه دستمزد در مازندران

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از اشتغال بیش از ۲۳۰۰ نفر با طرح پرداخت یارانه دستمزد در استان خبر داد و گفت: مازندران در این بخش جز سه استان برتر کشور است.

گزارش نوروزی شریعتمداری | صندوق بازنشستگی فولاد در سال ۹۹ کارهای بزرگی را به سرانجام رساند

پیام مازند - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری سه برابر شدن بازده سرمایه گذاریها نسبت به ۹۸ ، پرداخت مطالبات٨ساله بازنشستگان فولاد، متناسب سازی و همسان سازی حقوق و اجرای طرحهای احداث و توسعه را از جمله مهمترین کارهای بزرگ صندوق بازنشستگی فولاد در سال ۹۹ بیان کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبر داد: بیش از ۸ هزار نفر در کرمانشاه از مقرری بیمه بیکاری کرونا بهره مند شدند

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: با شیوع بیماری کرونا ۱۴ هزار و ۱۴۱ نفر که شغل خود را از دست داده بودند در سامانه بیمه بیکاری ثبت نام کردند و فقط ۸۶۰۹ نفر مشمول دریافت مقرری بیمه بیکاری شناخته شدند و مقرری خود را دریافت کردند.

مشارکت تعاونی های زاهدان در ساخت بیش از دو هزار و ۷۰۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در اجرای طرح اقدام ملی مسکن در مرکز استان، دو هزار و ۷۴۵ واحد مسکونی توسط تعاونی های مسکن شهرستان زاهدان ساخته خواهد شد.

۶۲ هزار و ۸۲۸ عضو صندوق بیمه روستایی سرمایه مهمی برای استان مرکزی است

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۶۲ هزار و ۸۲۸ نفر در این استان تحت پوشش خدمات صندوق بیمه روستایی هستند که برای پنج هزار و ۵۸ نفر آنان پارسال چتر خدمات بیمه برقرار شده است.

۱۸۶۵ طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات دریافت کردند

پیام مازند - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از سال ۹۶ تا ۹۹، یک هزار و ۸۶۵ طرح اشتغال روستایی در قزوین ۲۶۰ میلیارد و ۲۵۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تسهیلات دریافت کرده اند.

ساير مطالب

نساجی، رشته های نفت مسجدسلیمان را پنبه کرد!

راهکار مجیدی برای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا

بازیکن سابق استقلال تهران به خیبر خرم آباد پیوست

الزام فدراسیون‌ها بر برگزاری «مجامع عمومی سالیانه» به خاطر «پول»

آرش افشین به خیبر خرم‌آباد پیوست(عکس)

خداحافظی یزدی از بازیکنان پس از شکست

الهامی: نساجی با بازی انتحاری، نفت را شگفت‌زده کرد

سوغاتی ارزشمند نساجی از مسجدسلیمان/ سومین پیروزی متوالی شاگردان الهامی

پایان رسمی محرومیت عیسی آل کثیر و حضور در اردوی پرسپولیس

جزئیاتی از علت لغو بازی استقلال و صنعت نفت بخاطر کرونا

یک استقلالی دیگر هم در اختیار باشگاه قرار گرفت

محرومیت 2 کشتی گیر ایرانی بخاطر دوپینگ

ناکامی نمایندگان مازندران در لیگ 3 فوتبال

بنر اعتراضی هواداران یوونتوس: فقط به پول و اسپانسر اهمیت می دهید!

عزیزی به عنوان سرپرست مسابقات معرفی شد

آغاز تور برده فروشی در فوتبال اروپا!

سورک:دورتموند دنبال فروش هالند نیست

علت جدایی مدافع ایران از ترابوزان مشخص شد/ پول برایم مهم نیست

خیرآبادی به عنوان سرپرست مسابقات معرفی شد

کشتی فرنگی انتخابی تیم جوانان| اعلام اسامی کادر داوری و اجرایی مسابقات/ خیرآبادی سرپرست رقابت‌ها شد

داوران انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان معرفی شدند

استقلال و مجیدی به دنبال چهارمین برد/ پرسپولیس به صدر می‌رسد؟

آخرین تلاش‌های "امید شهرخسته" برای بقا

خطر محرومیت دوباره از بیخ گوش آل‌کثیر گذشت!

رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس

ساعت عجیب برگزاری بازی های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا

صدرنشینی فریدونکنار و نکا در لیگ برتر فوتبال

7 مازندرانی به اردوی آمادگی تیم ملی والیبال دعوت شدند

مرد معروف فوتبال ایران کرونا گرفت

ملی پوش سابق سرمربی جدید زندی بتن کلاردشت

برگزاری مسابقات زورخانه ای و کشتی پهلوانی به مناسبت هفته جوان در خرم آباد

در AFC پست داریم،نفوذ نه!/پول گرفته بودند تا علیه وزارت‌خانه مقابل مجلس تجمع کنند

تساوی بدون گل نساجی و مس رفسنجان در بازی تدارکاتی

تعلیق یک جلسه محرومیت بازیکن مس رفسنجان و جریمه رایکای بابل

هفتمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برگزار می شود

فنرباغچه به دنبال استخدام ساری

خیز فنرباغچه برای شکار سرمربی سابق یوونتوس

قاسمپور با تمجید از رقیب: با یک شکست کشتی برای من تمام نشده است

نفرات برتر رقابت‌های دو و میدانی آقایان در خرم‌آباد معرفی شدند

هفتمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی 9 فروردین برگزار می‌شود

رامسر میزبان رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان

آخرین اردوی آسیایی شاگردان بنا از 9 فروردین ماه در خانه کشتی

آغاز آخرین اردوی شاگردان بنا تا اعزام به گزینشی

ممنوعیت حضور پرسپولیسی ها در صدا و سیما بخاطر کرونا

مانع بزرگ آل کثیر برای بازگشت به میادین

علی علیپور در لیست مازاد؛ بازگشت به پرسپولیس؟!

رفتار زشت بازیکنان پرسپولیس در زمان اعلام ضربه پنالتی

ماجرای لو رفتن ترکیب پرسپولیس چند روز قبل از بازی ها

پایان فصل سخت نساجی

واکنش باشگاه استقلال به توهین یک مجری به فرهاد مجیدی

معلمی که یکی از برترین گلزنان تاریخ لیگ برتر لقب گرفت/ فضلی: امثال من کسی را در فوتبال ندارند

3 میلیارد که برای مدیران استقلال پول نیست/ 30 نفر می‌توانند 30 میلیون استقلالی را شاد کنند

در بین اقشار فوتبالی داوران کمترین دستمزد را دارند!

زیر سقف طرفداری | حسین خسروی: بهترین کارم در طرفداری؟ ثبت فریم به فریم گل منشا مقابل الدحیل

کار هوشمندانه پرسپولیسی‌ها در ماجرای بازیکن جدید

بازگشت عیسی آکثیر به پرسپولیس؛ پایان استرس آزاردهنده سرخ ها

راز عجیبی که 15 ماه پس از پایان استراماچونی در استقلال فاش شد

عطایی در هراز آمل ماندنی شد

نخستین اردوی آزادکاران از روز دوم سال جدید آغاز می‌شود

هفتمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی آزاد از روز 2 فروردین ماه آغاز می شود

هفتمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی آزاد از دوم فروردین ماه آغاز می شود

پینگ پنگ باز مازندرانی به المپیک رسید

وقتی بازیکن پیشین استقلال و پرسپولیس از مرگ حتمی نجات یافت

داستان دراماتیک پرسپولیسی سابق: مدفون شدن 90 دقیقه‌ای زیر برف!

بازیکن اسبق پرسپولیس 90 دقیقه زیر برف مدفون بود

درگذشت زن سرشناس برنامه تخت گاز

جایزه فرهاد مجیدی به بازیکنان استقلال بخاطر برد

گلایه فرشید باقری از بازیکنان استقلال بعد از جدایی

ادعای جنجالی احمد مددی درباره وضعیت استقلال ؛ پنجره نقل و انتقالات هنوز بسته است؟

حضور ورزشکاران ناشنوای مازندرانی در اردوهای ملی

جدایی بازیکن همیشه شاکی پس از 5 سال از استقلال

صادقی: برابر نساجی، اشتباه داور نتیجه را رقم زد

الهامی پس از پیروزی تیمش برابر سایپا: جنگ تازه شروع شده است

شوک به پرسپولیس: کاپیتان در آستانه جدایی!

پرسپولیسی ها پولدار می شوند

مبلغ توافق طالب ریکانی با استقلال مشخص شد

اولین واکنش به موهای سفید سعید معروف

دست های خالی استقلال

کشتی انتخابی نوجوانان و جوانان| اعلام اسامی داوران قضاوت‌کننده در رقابت‌ها

معرفی داوران مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی نوجوانان و جوانان

اسامی داوران قضاوت کننده اعلام شد

استقلال در اولین فرصت پول مربیان قبلی را می‌دهد

پول بودوروف برگشت خورد/ احمد نور از قطر پیشنهاد دارد/ مژده رئیس فوتبال برای کسب میزبانی

پول بیشتر، راه حل استقلالی شدن قاسمی‌نژاد

مشکل بزرگ برای استقلال؛ پول بودروف برگشت خورد

عزیزیان: امیدوارم استقلال پول‌مان را بدهد تا کار به کمیته وضعیت کشیده نشود/ با شکایت از مظاهری از جامعه مربیان دفاع کردم

درحال به‌روزرسانی/حضور سرمربی سایپا در نشست خبری پیش از بازی با نساجی

نساجی در انتظار چمن ساری؛ سال به سر رسید!

رایکا به استادیوم هفت تیر برمی گردد

اظهارات جالب محمد دانشگر؛ مددی به ما پول نمی‌دهد و قرارداد‌ها را کم می‌کند! + فیلم

چه خبر از جذب دوستاره لیگ برتر؟/ استقلال در انتظار اخبار خوب از خراسان و آذربایجان

باشگاه رایکا در اتاق انتظار تحقق وعده‌ها/ قراردادها به 50 درصد رسید

پرداخت مبلغ قرارداد کادر فنی، بازیکنان و عوامل تیم رایکا را به 50 درصد رساندیم

حال عمومی ورزشکاران حادثه واژگونی اتوبوس در چالوس خوب است

مجتبی جباری در آستانه حضور در نساجی

دکه پارس فوتبال ؛ پرسپولیس ؛ صدا و سیما پول نمی دهد ولی تعیین و تکلیف می کند !

آزمون جدید IWF برای ستاره‌ها؛ رقابت تنگاتنگ سهراب مرادی با نور چشمی قطری‌ها

فتح قلعه شوش توسط سرداران پردیس/برد دراماتیک پردیس خرم آباد در شوش دانیال

بازیکن مطرح لیگ برتر به استقلال چراغ سبز نشان داد

چراغ سبز امین قاسمی‌نژاد به استقلالی ها ؛ ستاره جذاب آبی پوش می شود ؟