پیام مازند

آخرين مطالب

وزارت رفاه

تعیین دستمزد به نشست هفته آینده موکول شد

پیام مازند - دویست و نود و ششمین نشست شورای عالی کار و دومین نشست تعیین حقوق و دستمزد ۱۴۰۰ پس از سه ساعت مذاکره با رویکرد مثبت و توافقی به پایان رسید .

شاکرمی در بازدید از مجتمع ذوب آهن اصفهان: اجرای طرح طبقه بندی مشاغل به خوبی در حال اجراست

پیام مازند - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر خود به استان اصفهان از مجتمع ذوب آهن بازدید کرد و با اشاره به تغییرات بنیادی، کمی و کیفی در این مجموعه گفت: اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در این مجموعه به خوبی در حال انجام است.

شریعتمداری: با افتتاح ۲۴۰۰ مرکز مثبت زندگی در کشور، سازمان بهزیستی را به محلات برده ایم

پیام مازند - با حضور حسن روحانی، رییس جمهوری و محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، ۲۴۰۰ مرکز خدمات بهزیسـتی «+ زندگی» در سراسر کشور افتتاح شد.

با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ؛ پنجمین همایش ملی فرهنگ کار برگزار می شود

پیام مازند - پنجمین همایش ملی فرهنگ کار با حضور " محمد شریعتمداری " وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار می شود.

شریعتمداری در آیین افتتاح پروژه گندله سازی سه چاهون:۳۰ درصد سهم بازار محصولات فولادی و ۳۷ درصد بازار سنگ آهن متعلق به صندوق‌های بازنشستگی کشور است

پیام مازند - با حضور حسن روحانی، رییس جمهوری و محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، پروژه گندله سازی سه چاهون با ارزش سرمایه گذاری روز ۹۳۰۰ میلیارد تومان، اشتغال مستقیم ۷۸۰ نفر واشتغال غیر مستقیم ۱۵۰۰ نفر صبح امروز به بهره برداری رسید.

رئیس جمهور در مراسم افتتاح طرح‌های ملی دو وزارتخانه: توسعه زنجیره فولاد و دو برابر کردن آن،یکی از اقدامات بسیار مهم دولت تدبیر و امید است

پیام مازند - رئیس جمهور افتتاح بیش از ۱۵هزار میلیارد تومان طرح و پروژه مرتبط با وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را گامی در مسیر توسعه بیشتر کشور خواند و ابراز امیدواری کرد که سال ۱۴۰۰ سال دستیابی ملت ایران به موفقیت های بزرگ در روند مبارزه با بیماری کرونا و جنگ اقتصادی دشمنان باشد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور: مراکز خدمات مثبت زندگی؛ نیازمندیابی فعال برای جامعه هدف در محلات

پیام مازند - رئیس سازمان بهزیستی کشور در آئین افتتاح همزمان ۲۴۰۰ مرکز خدمات مثبت زندگی به دستور ریاست جمهوری در سراسر کشور با بیان اینکه با این اقدام نیازمندیابی فعال برای جامعه هدف در محلات صورت می‌پذیرد، گفت: بهزیستی با نامیدن این مراکز به +زندگی سعی در ایجاد برند نوینی برای بهبود و ارتقا زندگی شهروندان با رویکرد پیشگیری ایجاد کرده است.

حمایت از ﻛﺴﺐ و ﻛﺎرﻫﺎی ﺧﺮد و ﻧﻮﭘﺎ در قالب پروژه نعمت در کرمانشاه

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در جریان بازدید کارشناسان وزارت کار از پروژه نعمت در کرمانشاه گفت: ﺣﻤﺎﻳﺖ از ﻛﺴﺐ و ﻛﺎرﻫﺎی ﺧﺮد و ﻧﻮﭘﺎ از ﻃﺮﻳﻖ ﻇﺮﻓﻴﺖ ﺳﺎزی، ﺗﻬﻴﻪ و ﺗﻮزﻳﻊ اﻗﻼم ﺑﻬﺪاﺷﺘﻲ ﺑﺮای ﺳﺎﻟﻤﻨﺪان و زﻧﺎن ﺑﺎردار در دوره کووید ۱۹ با نام پروژه نعمت انجام می شود.

مدیر کل روابط کار و جبران خدمت در خراسان رضوی تاکید کرد: تکریم کارفرمایان و کارگران و صیانت نیروی کار

پیام مازند - مدیر کل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: در تنظیم روابط کار و جبران خدمت تکریم کارفرمایان و کارگران،حفظ و صیانت از نیروی کار و نزدیک کردن دیدگاه های طرفین مدنظر است.

شاکرمی اعلام کرد: رشد ۷۳ درصدی تشکل ها از سال ۹۲

پیام مازند - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با روسای تشکل های کارگری و کارفرمایی استان اصفهان گفت: تشکل های کارگری و کارفرمایی اصفهان از تشکل های پیشرو و اثر گذار در تصمیمات ملی هستند.

۲۴۰۰ مرکز خدمات بهزیسـتی «+ زندگی» با حضور رییس جمهوری، افتتاح می شود

پیام مازند - با حضور حسن روحانی، رییس جمهوری و محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، ۲۴۰۰ مرکز خدمات بهزیسـتی «+ زندگی» فردا دوشنبه ۱۸ اسفندماه افتتاح می شود.

بهره مندی از ظرفیت طرح یارانه مشوق های بیمه ای برای ۳۵۰۰ شغل اولی در کرمانشاه

پیام مازند - ۳۵۰۰ شغل اولی در استان کرماشناه با استفاده از ظرفیت طرح یارانه دستمزد از برنامه های ذیل سیاست های فعال بازار کار در قالب تفاهم نامه بهره مند می شوند.

فردا با حضور رییس جمهوری، پروژه گندله سازی سه چاهون افتتاح می شود

پیام مازند - با حضور حسن روحانی، رییس جمهوری و محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، پروژه گندله سازی سه چاهون با ارزش سرمایه گذاری روز ۹۳۰۰ میلیارد تومان، صبح روز دوشنبه ۱۸ اسفندماه افتتاح می شود.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز: وضعیت معیشتی مستمری بگیران تامین اجتماعی در البرز بهبود می یابد

پیام مازند - سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز اعلام کرد که با مصوبه دیروز مجلس شورای اسلامی وضعیت معیشتی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از جمله در البرز بهبود می یابد.

۲۵میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر به حوزه درمان لرستان پرداخت شد

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۲۵میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر طی سه سال گذشته به فعالان بخش خصوصی حوزه بهداشت و درمان استان پرداخت شده است.

۴۷ هزار شغل جدید در سامانه رصد کرمانشاه ثبت شد

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفا ه اجتماعی کرمانشاه با بیان این که بر اساس تعهدات تعیین شده از سوی دولت برای دستگاه های اجرایی ۴۷ هزار و ۳۰۸ شغل ناخالص پیش‌بینی شده بود، گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۴۷ هزار و ۳۰۸ اشتغال جدید در سامانه رصد ثبت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: آمار و اقدامات مرتبط با ارائه تسهیلات در ایلام قابل رصد مردم است

پیام مازند - شکراله شیرخانی در برنامه زنده پرسمان از شبکه صدا و سیمای مرکز ایلام به تشریح آخرین اقدامات کاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام پرداخت و گفت: آمار و اقدامات مرتبط با ارائه تسهیلات در ایلام قابل رصد مردم است.

اولین جشنواره فرهنگی، ورزشی کارگران کم بینا و نابینای استان یزد برگزار شد

پیام مازند - اولین جشنواره فرهنگی ورزشی کارگران نابینا و کم بینای استان یزد به همت مجموعه فرهنگی ورزشی و رفاهی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد برگزار شد و به نفرات برتر جوایز و لوح تقدیر اهدا شد.

بیشترین تعاونی های هرمزگان در بخش کشاورزی فعالیت دارند

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به فعالیت تعاونی های استان در بخش­های مختلف اقتصادی در قالب ۱۴ گرایش­ گفت: تعاونی های کشاورزی با حدود ۳۱ درصد از مجموع تعاونی های استان با عضویت حدود ۷ هزار و ۵۰ نفر و اشتغالزایی بیش از ۷ هزار و ۸۰۰ نفر بیشترین تعاونی ها را در بین تعاونی های استان تشکیل می دهند.

حمایت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستاییان و عشایر استان البرز از آسیب دیدگان بلایای طبیعی

پیام مازند - در نشست مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر استان البرز با مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز جایگاه و نقش بیمه اجتماعی در شرایط عادی و شرایط پس از بحران، بررسی شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین : بیش از هزار کارگر ماهر در صنایع قزوین مورد نیاز است

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با توجه به فعال شدن ظرفیت های صنعتی و تولیدی استان به بیش از هزار کارگر ماهر در خطوط تولید صنایع استان نیاز است.

همکاری دانشگاه‌ و دستگاه های اجرایی زمینه ساز ایجاد انگیزه کارآفرینی در قالب شرکت های تعاونی است

پیام مازند - اولین کرسی تعاون و کارآفرینی با حضورعلیزاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان ،تحویلداری مدیر تعاون اداره کل، وقار مدیر عامل شرکت تعاونی دانش بنیان گیلانت جوان و علی پناه رئیس اداره توسعه تعاونی ها، و با حضور بیش از ۵۰ دانشجوی علاقه مند با همکاری دانشگاه علمی کاربردی سرزمین میرزای جنگلی و جمعی از دانشجویان سایر دانشگاه‌های استان گیلان به صورت وبینار برگزار شد.

رئیس سازمان‌ آموزش فنی وحرفه‌ ای کشور: طرح الحاقی اختصاص ۵ درصد از محل اعتبارات تبصره ۱۸ به توسعه آموزش های مهارتی به تصویب رسید

پیام مازند - رئیس سازمان‌ آموزش فنی وحرفه‌ ای کشور از تصویب «طرح الحاقی اختصاص ۵ درصد از محل اعتبارات تبصره ۱۸ به توسعه آموزش های مهارتی» در جلسه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ مجلس شورای اسلامی خبر داد.

فعالان مشاغل خانگی در خوزستان برای بهره مندی از بیمه نام نویسی کنند

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: امکان بهره مندی فعالان مشاغل خانگی از بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر فراهم شده لذا این افراد باید در سامانه مربوطه اقدام به نام نویسی کنند.

مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی خبر داد : اصلاح آیین نامه انجمن های صنفی و کانون های مربوطه در هیئت دولت

پیام مازند - آیین نامه چگونگی تشکیل حدود و ظایف واختیارات و نحوه عملکرد انجمن های صنفی وکانون های مربوطه توسط هیئت دولت در تاریخ ۱۳ اسفند اصلاح شده و موضوع مشارکت و همکاری کانون عالی و کانون های استانی با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آن قید شده است.

مشاور وزیر : استان ایلام از ظرفیت ها و قابلیت های خوبی برای رشد و توسعه متوازن برخوردار است

پیام مازند - مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در ایلام گفت: حل و فصل مشکلات بنگاه های اقتصادی مشکلدار در استان ایلام از طریق دستگاههای متولی و مبادی ذیربط کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و کمیته های مرتبط استانی و شهرستانی و کمیسیون کارگری با توجه ،پیگیری می شود .

۱۰۰۰ دانش آموخته دانشگاهی در استان کرمانشاه با استفاده از طرح کارورزی به کار گیری می شوند

پیام مازند - با هدف کاهش نرخ بیکاری استان کرمانشاه تفاهم نامه سه جانبه همکاری بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اداره کل آموزش و پرورش و انجمن صنفی کارفرمایی آموزشگاه های زبانهای خارجی منعقد شد.

اولین شرکت تعاونی سهامی عام فارس در شیراز افتتاح شد

پیام مازند - در آیینی با حضور مقامات کشوری و استانی اولین شرکت تعاونی سهامی عام فارس با نام رونیکا گستران ارغوان جاوید با ۵۲ عضو در حوزه تهیه و توزیع لوازم و تجهیزات آرایشی و بهداشتی آغاز به کار کرد.

کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امسال بیش از ۴۴۰ هزار نفر ساعت آموزش دیدند

پیام مازند - رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری گفت: ۴۴۸ هزار و ۶۰۵ نفرساعت دوره آموزشی از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ۱۱ ماهه امسال برای توانمندسازی کارکنان ستادی، ادارات کل استانی و ادارات شهرستانی، ارائه شده است.

شریعتمداری تاکید کرد: توزیع هدایای نوروزی با هزینه صندوق ها، شرکت ها و بانک ها ممنوع

پیام مازند - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در بخشنامه ای به روسا ، مدیران عامل سازمان ها، صندوق ها و بانک های تابعه توزیع هدایای نوروزی را با هزینه این مجموعه ها ممنوع کرد.

پیام تسلیت شریعتمداری به سیاوش افضلی

پیام مازند - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت مادر سیاوش افضلی مدیر عامل شرکت دخانیات ایران را تسلیت گفت .

خدمات فعلی وزارت کار به جامعه فرهنگی ورزشی استان قابل قیاس با گذشته نیست

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در وبینار شروع عملیات اجرایی طرح تامین مالی تکمیل پروژه‌های فرهنگی ورزشی کارگران گفت: خدمات فعلی وزارت کار به جامعه فرهنگی ورزشی استان قابل قیاس با گذشته نیست.

تقدیر از کارفرمایان بهداشت محور و خانه های بهداشت کارگری برتر استان گیلان

پیام مازند - همایش ملی تجلیل از خانه های بهداشت کارگری برتر، کارفرمایان سلامت محور و کارفرمایان برگزیده حوزه مسئولیت پذیر اجتماعی در مقابله با بیماری کرونا با حضور مقام عالی وزارت و سایر مقامات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بطور همزمان با سایر استانها بصورت ویدئو کنفرانس در محل این اداره کل برگزار شد.

بیش از ۲۳ هزار نفر ساعت آموزش مجازی برای تعاونگران سیستان و بلوچستان برگزار شد

پیام مازند - معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از برگزاری ۲۳ هزار و ۱۲۲ نفر ساعت آموزش مجازی برای تعاونگران از ابتدای امسال تاکنون در استان خبر داد.

برگزاری مجمع سالیانه هیئت ورزش کارگری استان ایلام به صورت آنلاین

پیام مازند - مجمع سالیانه هیئت ورزش کارگری ایلام با حضور خراسانی نایب رییس فدراسیون ورزش کارگری، مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان ایلام و اعضای مجمع به صورت آنلاین و وبینار برگزار شد .

تسهیلات بانک توسعه تعاون زمینه ساز تثبیت و ایجاد اشتغال بیش از ۱۰۰۰ نفر در استان اردبیل شد

پیام مازند - مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان اردبیل گفت: تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون به بنگاه های اقتصادی و کسب و کارها زمینه ساز تثبیت و ایجاد اشتغال بیش از ۱۰۰۰ نفر در استان اردبیل نفر شد.

گره گشایی از مشکلات اقتصادی بنگاه های مشکل دار در اولویت خواسته‌های کارگران

پیام مازند - مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: صیانت از نیروی کار فقط در رسیدگی حقوقی به دادخواست های قانونی کارگران و نیروی کار خلاصه نمی شود بلکه گره گشایی از مشکلات اقتصادی بنگاه های مشکل دار در اولویت خواسته‌های کارگران است.

ساير مطالب

شرایط دروس معرفی به استاد در دانشگاه پیام نور اعلام شد

سرطان پوست قابل پیشگیری است/طولانی مدت زیر نور آفتاب قرار نگیرید

برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه پیام نور در همدان

سومین واکسن کووید 19 روسیه تایید شد

مصرف ویتامین A چگونه به سلامت ما کمک می‌کند

برگزاری مرحله نهایی بیست ‌و پنجمین دوره المپیاد علمی - دانشجویی کشور

تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه خراسان افغانستان منعقد شد

فرصت‌سازی جوان آملی در عصر کرونا

چرا آقایان باید ریش داشته باشند؟+دلایل

اتمام موفقیت‌ آمیز مرحله اول تست واکسن ایرانی

صدور مجوز مصرف دو واکسن خارجی کرونا در ایران

کشف روشی جدید برای یافتن فرازمینی‌ها

کووپارس بی‌ ضررترین واکسن کرونا است

شبکه اجتماعی حامی ترامپ دوباره فعال شد

ستاری: توسعه هوشمندسازی با پول دولتی امکانپذیر نیست / لزوم بهره‌گیری از توانمندی دانش‌بنیان‌ها و خلاق‌ها

تولید انواع واکسن ایرانی کرونا تا شهریور 1400

سومین جشنواره دانشگاهی رویش در مرحله داوری

آلودگی نوری، ریسک سرطان تیروئید را افزایش می‌دهد

تمدید فراخوان جشنواره "فضای معنوی آیات قرآنی" در مازندران

کارهای جهاد دانشگاهی در مرکز رویان با دنیا برابری می‌کند

چند درصد نخبگان طرح منطقه آزاد مازندران را دیدند؟/مدل‌سازی برای منطقه آزاد تجاری، علمی نبود

موفقیت هیئت علمی واحد ساری در آزمون فلوشیپ علوم آزمایشگاهی

نتایج آزمون فراگیر ارشد پیام‌نور تا پایان سال اعلام می‌شود / از نحوه تشکیل کلاس‌های دروس عملی تا مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور 1400

دریافت ناکافی نور خورشید و 7 هشدار جدی برای بدن

ارتباط نورهای مصنوعی شب با افزایش سرطان تیروئید

درخشش یک سحابی تاریک

آلودگی نوری شهرها خطر ابتلا به سرطان تیروئید را افزایش می‌دهد

تمام کشور تا آبان 1400 واکسینه می‌شود

اعلام زمان پایان زنجیره انتقال کرونا در کشور

کشف 4 سیاره فراخورشیدی جدید

بزرگترین کارخانه تولید واکسن خاورمیانه در ایران

نور مصنوعی، خطر ابتلا به سرطان تیروئید را افزایش می‌دهد

برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های مازندران، فارس، خراسان رضوی و زنجان

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور ایذه 25 بهمن‌ماه مسابقه کتابخوانی برگزار می‌کند

دانشگاه‌ها انتقال‌دهنده‌ دستاوردهای انقلاب به جوانان باشند

سمیرم دارای مرکز رشد و فناوری می‌شود

شهریه‌هایی که برای دانشجویان دانشگاه آزاد دردسرساز شد/ پول اضافه به بهانه هزینه اینترنت!

ساخت ابزار مولکولی برای درک و کنترل دستگاه عصبی مغز

چاپ استنت قابل تجزیه در بدن با چاپگر سه بعدی

دلایل جوش در بخش‌های مختلف صورت

پاداش 100دلاری برای تزریق واکسن!

راه اندازی دفتر نمایندگی بانک خون بند ناف رویان در آینده نزدیک

واکسن شرکت آسترازنکا به زودی به ایران می‌آید

جهاد دانشگاهی مازندران برندی معتبر در تولید جلبک اسپرولینا

کسب رتبه دوم نشریه دانشجویی حال خوش زمین در جشنواره ملی ویژه نامه کرونا و رسانه

واکسن ایرانی کرونا فروردین 1400 به بازار می‌آید

خواص نور خورشید در کاهش ابتلا به سرطان سینه

زمان و نحوه ثبت نام آزمون زبان دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور

انجام محاسبات فیزیکی با سرعت نور

رقابت 1947 نفر در آزمون دانشپذیر فراگیر پیام نور در مازندران

نور خورشید و کاهش خطر ابتلا به سرطان سینه

افتتاح مرکز آزمون الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی بابل

5نکته برای بهبود خواب شبانه

چین 16 واکسن کرونا در دست تولید دارد

واکسیناسیون عمومی زمستان 1400 آغاز می‌شود

آمادگی دانشگاه پیام نور ایلام برای ارائه خدمات علمی و آموزشی به نیازمندان

تصاویر گرفته شده از ماه با لنز 100X جعلی نیستند

برنامه هاروارد برای مسدود کردن نور خورشید ایده خوبی است

ورود واکسن کوبایی تا چند هفته دیگر به ایران

تزریق انسانی واکسن رازی تا 3 هفته آینده

دانشجویان با توجه ویژه به فرهنگ علوی در فضای عالی انسانی قرار می‌گیرند

تمدید مهلت ارسال مقاله به همایش ملی مازندران شناسی

ارتباط آلودگی نوری با افزایش خطر زایمان زودهنگام

فیس‌بوک محتوای سیاسی را محدود می‌کند

امضا تفاهم نامه مشترک بهزیستی و دانشگاه پیام نور فارس

پای دانشجویان ترکیه‌ای به آمل باز شد

تولید واکسن ایرانی به 12میلیون دُز در ماه می‌رسد

واکسن «میلاد نور» در آستانه اخذ مجوز

تازه‌ترین‌ها از واکسن ایرانی کرونا/ میلاد نور در انتظار مجوز

واکسن کرونای "میلاد نور" در آستانه اخذ کد اخلاق

کسب رتبه هفتم پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی بابل در کشور

واکسن کرونای روسی در ایران تایید شد

واکسن «میلاد نور» در آستانه اخذ مجوز تست انسانی

ورود ایران به مسابقه بزرگ جهانی برای دستیابی به «رادار کوانتومی»/ شناسایی آسان جنگنده‌های پنهانکار با کمک ذرات نور +عکس

مجوز آزمایش واکسن در موسسه رازی صادر شد

واکسن کرونای سوئدی به زودی وارد کشور می‌ شود

صالحی: ورود ایران به عرصه فناوری کوانتومی

لزوم استفاده از ظرفیت کرسی آموزش محیط زیست یونسکو در ایران

چهارمین همایش ملی «آموزش محیط زیست» در دانشگاه پیام‌نور آغاز به کار کرد

تزریق واکسن ایرانی به گروه پنجم تا پایان هفته

دانشگاه پیام نور محدودیت شرط معدل در انتخاب واحد را لغو کرد

راهکاری برای جلوگیری از خشکی چشم

هشدار درمورد تبدیل خلیج گرگان به تالابی مرطوب

ورود اولین محموله واکسن تا چند هفته آینده

تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش وزن با مصرف قارچ

وضعیت سلامتِ 21دواطلب واکسن ایرانی کرونا

کمیسیون آموزش مجلس با انحلال دانشگاه پیام‌نور یا ادغام آن با دانشگاه آزاد موافق نیست

اعلام جرم علیه جهرمی درباره فیلترینگ اینستاگرام

باید اصلاحاتی در برخی مراکز دانشگاه پیام‌نور صورت گیرد

امکان مهارت آموزی در حین تحصیل برای دانشجویان

ایران: 42 میلیون دوز واکسن غیر آمریکایی می‌ خریم

حال 14 داوطلب واکسن ایرانی کرونا خوب است

درخشش دانش آموز نوشهری در جشنواره علمی پژوهشی پژوهش سراهای کشور

صدور مجوز آزمایش انسانی دومین واکسن ایرانی

تحولی برای آموزش عالی در سال جدید

کاربرد نانو حامل‌های مهندسی شده در درمان سرطان چیست؟

آزمون دانشگاه‌های مازندران فقط مجازی

دانشگاه نسل جدید، پیشگام آموزش های مجازی

سقط جنین تنها پیش از چهار ماهگی انجام می شود

کمک به تولید واکسن کرونا از اولویت‌های مهم ماست/تحقیقات را با حیوانات هم‌جثۀ انسان کامل می‌کنیم