پیام مازند
تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی سال 1399 استان همدان ابلاغ شد
شنبه 21 تير 1399 - 10:32:55
وزارت رفاه
پیام مازند - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان از ابلاغ 63 میلیون ریال اعتبار مشاغل خانگی در سال 99 خبر داد و گفت : اولویت پرداخت تسهیلات به طرح های پشتیبانی منطبق با ظرفیت‌ها و اولویت‌های استان است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان ، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از ابلاغ سهم تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی این استان نزد بانک های عامل توسعه تعاون و رفاه کارگران در سال جاری خبر داد و گفت: سهم تسهیلات مشاغل خانگی درسال جاری حدود 10 درصد افزایش یافته و به محض ابلاغ با عاملیت بانک توسعه تعاون و بانک رفاه کارگران به متقاضیان پرداخت خواهد شد .
احمد توصیفیان در ادامه به ابلاغ 63 میلیون ریال اعتبار مشاغل خانگی در سال 99 اشاره کرد و گفت: در سال گذشته تعداد 1325 مجوز مشاغل خانگی صادر شده که از این تعداد 162 مورد مربوط به مجوزهای پشتیبان است؛ همچنین در سال گذشته کل اعتبار مشاغل خانگی به مبلغ58 میلیون ریال جذب شده که بیشترین پرداختی اعتبار سال 98 به طرح های پشتیبان مشاغل خانگی به مبلغ 47 هزار و 900 میلیون ریال بوده است .
توصیفیان افزود: باتوجه به شیوع بیماری کرونا و تاکید مقامات کشوری بر کم کردن مراجعات به ادارات فرایند صدور مجوزهای مشاغل خانگی در استان کاملا به صورت الکترونیکی انجام می پذیرد و همچنین درصدد هستیم که در فرایند معرفی و تعداد دفعات مراجعه حضوری متقاضیان به بانک های عامل را به حداقل رسانیم .
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در پایان از پیگیری ها و اهتمام ویژه حوزه امور اقتصادی استانداری و همکارانشان و از همکاری تمامی دستگاههای اجرایی مرتبط با مشاغل خانگی همچنین بانک های عامل پرداخت کننده تسهیلات که در پیشبرد اهداف مشاغل خانگی استان زحمات زیادی را متقبل شده اند قدردانی کرد.

http://www.Mazan-Online.ir/Fa/News/138894/تسهیلات-قرض‌الحسنه-مشاغل-خانگی-سال-1399-استان-همدان-ابلاغ-شد
بستن   چاپ