پیام مازند
اجرای ضوابط بهداشتی جدید در هواپیمایی کیش
جمعه 2 آبان 1399 - 12:44:30
پیام مازند - شرکت هواپیمایی کیش طبق ابلاغ ضوابط بهداشتی جدید ستاد ملی کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری در تمام ایرلاین های داخلی؛ با اهتمام به پروتکل های ابلاغی به مسافران خود خدمات با کیفیت ارائه می دهد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش به نقل از هواپیمایی کیش، این شرکت در راستای اجرای پروتکل های بهداشتی جدید که از یکم آبان، از سوی ستاد ملی کرونا ابلاغ شده در تمام پروازهای داخلی و بین المللی نسبت به توزیع "بسته‌های بهداشتی؛ماسک و محلول ضدعفونی کننده، استفاده از فیلترهای تصفیه هوای HEPA، ضدعفونی و استریل کامل فضای کابین قبل و پس از انجام هر پرواز، رعایت فاصله گذاری اجتماعی درکانترهای پرواز و اتوبوس‌های فرودگاهی" اقدام کرده است.
شرکت هواپیمایی کیش بر اساس ضوابط بهداشتی ابلاغ شده از سوی ستاد ملی کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر رعایت و حفظ فاصله گذاری اجتماعی در تمام پروازهای خود صندلی هایی که مجاز به فروش نبوده اند، با برچسب های مخصوص و با شعار "صندلی رزرو شده توسط سلامتی" و "ما مراقب شما هستیم" مشخص و جدا سازی شده است.
شایان ذکر است هم زمان با نخستین روزهای شیوع بیماری کووید - 19 در کشور، شرکت هواپیمایی کیش اقدامات پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا میان مسافرین این شرکت را آغاز کرده و به عنوان یکی از شرکت های هواپیمایی پیشرو در مبارزه با این بیماری در سطح کشور مطرح و به مسافرین و کیشوندان جهت انجام سفرهای ضروری خدمات با کیفیتی را ارائه کرده است.
شرکت هواپیمایی کیش در راستای دستور العمل های جدید ستاد ملی کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری و به منظور آسایش، اطمینان خاطر و راحتی هر چه بیشتر مسافرین از یکم آبان علاوه بر اقدامات بهداشتی ذکر شده، اجرای فاصله گذاری اجتماعی در تمام پروازهای داخلی را اجرا می کند.
گفتنی است شرکت هواپیمایی کیش با هدف توسعه فعالیت های جزیره زیبای کیش، از طریق برقراری ارتباط با مراکز استان های کشور و اتصال به کشورهای حاشیه خلیج همیشه فارس درسال 1370 تاسیس شد. این شرکت به عنوان یکی از شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش و در قالب یک شرکت سهامی خاص، فعالیت خود را از خرداد ماه همان سال آغاز کرده است.

http://www.Mazan-Online.ir/Fa/News/155372/اجرای-ضوابط-بهداشتی-جدید-در-هواپیمایی-کیش
بستن   چاپ