پیام مازند
افزایش 33 درصد کشف مواد مخدر در مازندران/ امنیت، خط قرمز نیروی انتظامی است
سه شنبه 6 آبان 1399 - 13:42:35
پیام مازند - موسی حسینی از افزایش 33 درصد کشف مواد مخدر در مازندران خبر داد و گفت: هر گروهی بخواهند برای امنیت تداخلی ایجاد کنند با برخورد سخت نیروی انتظامی مواجهه می‌شوند.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سید موسی حسینی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی آمل که در سالن شهرداری آمل برگزار شد، گفت: وظیفه اصلی نیروی انتظامی حفظ نظم و تامین امنیت است که تولید جمعی خواهد بود و همه اقشار باید کمک کنند و با مشارکت جمعی میسر می شود.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی و هر سازمانی نمیتواند امنیت پایدار را به تنهایی انجام دهد باید با مشارک همه دستگاههای اجرایی و مردم این امنیت به وجود آید، مردم امل کمک شایانی در تولید امنیت این شهرستان داشتند.
جانشین فرمانده انتظامی مازندران امنیت را خط قرمز نیروی انتظامی خواند و اظهار کرد: هر گروهی بخواهند برای امنیت تداخلی ایجاد کنند با برخورد سخت نیروی انتظامی مواجهه خواهند شد، بستر پیشرفت هر کشوری در وهله اول امنیت است، در حوزه فرهنگی، اقتصادی اگر امنیت نباشد هیچ کس سرمایه گذای نمی کند.
وی اولویت ناجا را در سال جاری 9 مورد دانست و خاطرنشان کرد: در مبارزه با مفاسد اقتصادی، نا امنی و اراذل و اوباش موارد بسیاری از ابتدای سال داشتیم اوباش گران رفتارشان را به فضای مجازی برای ارعاب دیگران رسانده بودند که برخورد قاطع با آنان شد که از حوزه قضایی و دادستان شهرستان ها باید تشکر کرد.
حسینی تصریح کرد: بعد از دو ماه براورد ناجا ارگان مبارزه اراذل و اوباش در سطح کشور تشکیل شد، در استان کمتر موضوعات امنیتی داریم، تقریبا جرایم خشن با همکاری همه مسئولان قضایی تا 30 درصد کاهش داشتیم.
وی با بیان 33 درصد افزیش کشف مواد مخدر در سطح استان عنوان کرد: علاوه بر برخورد قاچاقچیان عمده و ترانزیتی به خورده فروشان نیز توجه کردیم، مردم در مطالبات خود ابتدا خرده فروشان محل را می بینند و با برخورد خورده فروشان و معتادین متجاهر توانستیم نسبت به سال گذشته افزایش کشف داشته باشیم.
جانشین فرمانده انتظامی مازندران از کاهش 16 درصدی تصادفات و جان باختگان جاده ای ابتدای امسال خاطرنشان کرد: نسبت به مشابهه سال قبل کاهش تصادفات داشتیم با وجودی که حجم مسافران کم نشده است، در حوزه سرقت با افزایش 19 درصدی وقوع سرقت مواجهه بودیم که بیشتر بخاطر مشکلات اقتصادی بوده است، در حوزه پیشگیری وکنترل سرقت روند افزایشی داشتیم و نسبت به سال گذشته 30 درصد افزایش کشف مواجهه هستیم که منجر به کنترل سرقت شده است.
انتهای پیام/
منبع: دانا

http://www.Mazan-Online.ir/Fa/News/156049/افزایش-33-درصد-کشف-مواد-مخدر-در-مازندران--امنیت،-خط-قرمز-نیروی-انتظامی-است
بستن   چاپ