پیام مازند
مدیرکل راهداری مازندران:
100 کیلومتر از محورهای کوهستانی مازندران برفروبی شد
شنبه 1 آذر 1399 - 20:24:16
پیام مازند - ساری- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران گفت: از بامداد تا ظهر امروز بیش از 100 کیلومتر از محورهای کوهستانی استان در چند مرحله برف روبی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، عباسعلی نجفی گفت: با توجه به کاهش دما و بارش برف در سطح محورهای کوهستانی به کلیه رانندگانی که قصد تردد از محورهای کوهستانی را دارند توصیه می‌شود ضمن رعایت قوانین و مقررات، تجهیزات و امکانات ایمنی از جمله زنجیر چرخ را همراه داشته باشند
وی ادامه داد: هم اکنون 33 اکیپ راهداری با بکارگیری 250 دستگاه ماشین آلات راهداری و 350 راهدار در محورهای کوهستانی و مواصلاتی استان مستقر هستند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران طول محورهای برفگیر مازندران را 3700 کیلومتر اعلام و عنوان نمود.: در حال حاضر 22 راهدارخانه در محورهای مواصلاتی استان تجهیز شده و آماده سرویس دهی به مسافران و در راه ماندگان است.
مهندس نجفی خاطرنشان کرد: مسافرین و رانندگان می‌توانند برای کسب آگاهی از آخرین وضعیت راه‌ها، انسدادها یا محدودیت‌های احتمالی تردد و شرایط جوی به سایت www.141.ir مراجعه کرده و یا با تلفن گویای 141 تماس بگیرند.

http://www.Mazan-Online.ir/Fa/News/162776/100-کیلومتر-از-محورهای-کوهستانی-مازندران-برفروبی-شد
بستن   چاپ