پیام مازند
همراهی مردم بهشهر در اجرای طرح مدیریت هوشمند کرونا رضایت‌بخش است
يکشنبه 2 آذر 1399 - 03:31:00
پیام مازند - هادی خنجری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بهشهر اظهار کرد: با شروع ویروس کرونا و اوج‌گیری این ویروس از اسفندماه سال گذشته تاکنون، چالش‌های فراوانی را تجربه کرده‌ایم و در همه این موارد همراهی مردم با مسؤولان مهم‌ترین عامل مدیریت کرونا بود.
وی افزود: همراهی و همدلی مردم در تولید ماسک و گان و تهیه مواد ضدعفونی کننده در اوایل شیوع ویروس کرونا و سپس همراهی در کمک مومنانه و تلاش برای تهیه لوازم‌التحریر دانش‌آموزان بی‌بضاعت در دوران کرونایی اقداماتی است که نمی‌توان از نظر دور داشت.
فرماندار بهشهر گفت: در همه ماه‌های گذشته شیوع کرونا تاکنون با همراهی مردم بسیاری از کارهای مهم و ناممکن، ممکن شد و اکنون هم در شرایطی هستیم که متاسفانه با برخی سهل‌انگاری‌ها و عدم رعایت دستورالعمل‌ها به وضعیت قرمز کرونایی در بهشهر رسیدیم و ناگزیر به رعایت دستورالعمل‌های جدید ستاد کرونا هستیم.
خنجری با اشاره به اجرای همزمان طرح مدیریت هوشمند کرونا از صبح شنبه به مدت دو هفته در مازندران با سراسر کشور خاطر نشان کرد: تمام محدودیت‌های جدید کرونایی در شهرهای دارای وضعیت قرمز استان اعمال می‌شود و در بهشهر هم به دلیل وضعیت قرمز تمام محدودیت‌ها را اجرایی می‌شود.
وی تصریح کرد: با اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی، ادارات بهشهر براساس تصمیم ستاد ملی کرونا در بهشهر به عنوان شهر دارای وضعیت قرمز با یک سوم نیرو فعالیت خواهند کرد، در سطح دو یا نارنجی 50 درصد کارکنان حضور پیدا می‌کنند و در محدودیت‌های تردد وسایل نقلیه در شهرهای قرمز هم خودروهای بومی با پلاک هر شهرستان حق خروج از شهرستان را ندارند و خودروهایی با پلاک غیربومی شهرستا‌ن‌های دیگر حق ورود به این شهرستان را ندارند.
فرماندار بهشهر با اعلام اینکه سفر به بهشهر به عنوان شهر با وضعیت کرونایی قرمز ممنوع است، خاطر نشان کرد: رانندگان با ورود به بهشهر یک‌میلیون تومان جریمه می‌شوند و همچنین تردد از ساعت 21 شب تا 4 صبح در بهشهر ممنوع است و در صورت نادیده گرفتن این مورد، فرد خاطی 200 هزار تومان جریمه می‌شود.
خنجری با اشاره به بازدید سرزده احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران از مبادی ورودی و خروجی بهشهر گفت: استاندار مازندران اجرای این طرح را رضایت‌بخش و مطلوب ارزیابی کرد و اظهار امیدواری کرد که با اجرای دقیق این دستور العمل‌ها به زودی به وضعیت مطلوب در استان خواهیم رسید.
انتهای پیام/86002/ج
منبع: فارس

http://www.Mazan-Online.ir/Fa/News/162809/همراهی-مردم-بهشهر-در-اجرای-طرح-مدیریت-هوشمند-کرونا-رضایت‌بخش-است
بستن   چاپ