پیام مازند
پول خوشبختی می‌آورد؟
يکشنبه 17 اسفند 1399 - 13:03:25
پیام مازند - مهاجم مسلمان رئال مادرید به تازگی از لایه‌های زیرین زندگی شخصی‌اش در مصاحبه تازه خود گفته است.
به گزارش سرویس ترجمه ایمنا و به نقل از آ اس، کریم بنزما که به تازگی به تمرینات تیم رئال مادرید بازگشته، می‌تواند به زودی دوباره برای تیمش به میدان برود. اما در جریان استراحت کنونی خود، بنزما تصمیم گرفته است تا بیشتر درباره زندگی شخصی خود صحبت کند.
در ادامه پاسخ بنزما به سوالات مختلف را می‌خوانیم:
آیا پول خوشبختی می‌آورد؟
این مسئله چیزی است که هیچ وقت نمی‌توان درباره آن به توافق نظر رسید. پول می‌تواند چیزهای زیادی برای شما به همراه داشته باشد اما شما به میلیون‌ها دلار نیاز ندارید تا خوشبخت باشید. من زمانی که کودک بودم هیچ چیزی نداشتم ولی خوشحال بودم. از صبح تا شب با توپ به دیوار گاراژ خانه پدری‌ام می‌زدم با این حال احساس خوشبختی داشتم.
-درباره روز پیوستنت به مادرید بگو.
شروع زندگی در مادرید برای من سخت بود چون خانواده‌ام همراه من نیامدند و من تنها 21 سال داشتم. می‌توانم بگویم که شروعم در رئال سخت بوده و این طور نبود که همه چیز آسان پیش برود.
شخصیت خودت را چطور می‌بینی؟
این طور نیست که هیچ چیز روی من اثر نگذارد. من آدم احساساتی هستم ولی سعی می‌کنم هیچگاه از خودم ضعف نشان ندهم. اگر شرایط بدی را پشت سر بگذارم و اوضاع بدی داشته باشم سعی می‌کنم حال بد خودم را برای خودم نگه دارم.
زیدان را توصیف کن.
زین‌الدین زیدان مانند برادر من می‌ماند. چه زمانی که من داخل زمین هستم و چه در خارج از زمین او همیشه به من لطف دارد و من را نصیحت می‌کنم. همانطور که گفتم او مانند برادر بزرگ‌تر من است و چیزهای زیادی از او یاد گرفته ام.
-پرونده والبوئنا روزهای س ختی را برای تو رقم زد. چه احساسی درباره آن داری؟
همه انسان‌ها در زندگی خود پایین و بالاهایی دارند. پستی و بلندی‌هایی هست که شما را به چالش می‌کشد و زندگی پر از چالش‌هاست. آن پرونده برای من شرایط سختی را ایجاد کرد و به عنوان یک چالش و پستی همیشه از آن یاد می‌کنم که در زندگی من رخ داده اما اکنون من کاملاً تغییر کرده ام. انسانی هستم که شانه‌های بزرگ‌تری برای قبول مسئولیت‌ها و به دوش کشیدنشان دارد و من کاملاً ظرفیت ذهنی مقابله با این چالش‌ها و به طور کلی شرایط سخت را دارم و هیچ وقت تسلیم نمی‌شوم.
کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید در پایان صحبت‌هایش گفت: باید ابراز امیدواری کنم که بالاخره این پاندمی و کرونا از بین برود. بازی کردن بدون حضور تماشاچیان برای ما بازیکن‌ها لطفی ندارد و امیدوارم روزی برسد که دوباره همه بتوانیم بیشترین لذت را از فوتبال ببریم.
کد خبر 479685

http://www.Mazan-Online.ir/Fa/News/190600/پول-خوشبختی-می‌آورد؟
بستن   چاپ